Від Печеного до Боблака

В черговому турі ДЮФЛУ команда U-17 Академії Спортивного клубу «Чайка» впевнено переграла суперника з Вишгороду

У суботу, 24 квітня, команда Максима Головка (помічник тренера Богдан Шетела) з великим рахунком (5:1) здолала однолітків з вишгородської «Чайки». Гра відбулась в рамках 15 туру групи 8 Першої ліги чемпіонату України серед юнаків.

Усі п’ять м’ячів у складі борщагівців забили різні гравці. Рахунок відкрив Сергій Печений прямим ударом з кутового. Потім він же віддав гольовий пас на Олександра Скворцова, який у дотик замкнув простріл. Під кінець першого тайму Микита Тіняков відгукнувся на подачу з кутового і ногою поцілив м’яч у ворота – 3:0.

У другому таймі Кирило Кірносов реалізував вихід на ворота зліва, а останнім за нашу команду забив Олексій Боблак. Між голами Печеного і Боблака минуло всього 34 хвилини. Завдяки цієї перемозі наша команда зміцнила лідерство у турнірній таблиці.

СК ЧАЙКА U-17 – ЧАЙКА (Вишгород) – 5:1 (3:0)

Голи: 1:0 Печений (19). 2:0 Скворцов (35). 3:0 Тіняков (40). 4:0 Кірносов (51). 5:0 Боблак (53). 5:1 Хлистуненко (69).

СК «Чайка» U-17: 1. Нікіта Шпаченко , 4. Артем Мельніков, 14. Микита Тіняков, 27. Данило Калиновський, 30. Богдан Романов, 15. Олександр Олешко, 13. Олексій Барінов (8. Іван Калиновський, 62), 17. Олексій Боблак (23. Андрій Боровський, 62), 11. Кирило Кірносов, 10. Сергій Печений (33. Владислав Соловей, 60), 29. Олександр Скворцов (к) (35. Данило Кошель, 60). Старший тренер: Максим Головко