Васт

Васт

З 2018 року ФК Васт розпочав участь у Чемпіонаті Миколаївської області. У першому сезоні команда вдало пройшла кваліфікацію і виграла південну зону чемпіонату, але поступилася перемогою у фінальній частині чемпіонату.
Вже у другому сезоні у 2019 році ФК Васт став переможцем першої ліги м. Миколаєва та срібним призером першої ліги Чемпіонату області. У 2020-му році клуб під керівництвом Володимира Жданюка та Олександра Матросова став бронзовим призером чемпіонату м. Миколаєва у вищій лізі та фіналістом кубка міста.

Далі команда взяла участь у вищій лізі Чемпіонату Миколаївської області. У 2021 Васт поставив перед собою нове завдання: дебют у чемпіонаті та кубку серед аматорських команд України.

До складу команди тренерський штаб та керівництво клубу запросили як досвідчених футболістів, які мали досвід гри у Першій та Другій лігах України, так і молодих перспективних футболістів, випускників футбольних шкіл міста. У 2022 році клуб дебютував у профі.
ФК «Васт» — це про розвиток футболу в місті та області, про можливість та шанс для тих, хто хоче стати частиною футбольної родини.