“Агробізнес” – “Чайка” – звіт з Волочиська (ФОТО)

Агробізнес (Волочиськ) – Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – 0:0
Чемпіонат України серед аматорів. Тур 8
16:00 Волочиськ, стадіон «Юність».
Арбітр: Олег Шкурченко (Черкаська обл.), асистенти: Павло Михайлюк (Черкаси), Руслан Кобялко (Вінниця), четвертий – Марина Матковська (Хмельницький)
«Агробізнес»: Чиж, Дубчак, Атласюк, Шум, Слотюк, Юхимович, Ціх, Скакун, Пліс, Даньків, Темнюк
Головний тренер: Андрій Донець
«Чайка»: 77-Мусієнко, 6-Курята (к), 3-Скляренко, 4-Чорномаз, 16-Дорошенко, 14-Степанчук, 18-Баранович, 1-Барташук, 11-Яременко (2?-Григоренко), 2-Юзефович, 33-Новиков (2?-Тищенко)
Головний тренер: Віктор Яїчник
Попередження: Дорошенко (4), Скляренко (50), Юхимович (55), Курята (79)


Стартовий склад господарів дещо відрізнявся від попередніх матчів: з перших хвилин на полі з’явився Даньків, який зазвичай виходить у другому таймі. Також ми не побачили Думанюка, натомісць вийшов Ростислав Ціх.

Загалом матч розпочався по звичному для господарів сценарію. “Агробізнес” намагався з перших хвилин захопити ініціативу і нав’язати свою гру. Однак господарям це не зовсім вдалося. На полі точилася рівна, без загострень з обох сторін боротьба. Й у першій половині зустрічі у обох команд було обмаль моментів, що могли призвести до взяття воріт. Гості щільно оборонялися, на шляху ударів чи передач щоразу опинялася ноги чи інші частини тіла оборонців. Загалом у звичному для себе стилі діяли по краях Скакун та Пліс, однак їхні передачі не отримували продовження, а в ряді епізодів виручив воротар “Чайки” Антон Мусієнко.

Особлива увага гостей була до кращого форварда “Агробізнеса” Миколи Темнюка, біля якого щоразу опинялося кілька оборонців і нападнику годі було розвернутися.

Також ми не побачили сьогодні дальніх ударів. Зокрема непомітним на полі був майстер таких ударів Дмитро Юхимович.

За таких обставин спробував пройти до воріт Дубчак, але результату це теж не принесло.

Другий тайм АБ розпочав з виходу на поле Юрчака, який вже неодноразово своєю появою впливав на досягнення необхідного результату.

Й одназу на перших хвилинах другої половини він мав нагоду відкрити рахунок. Ціх вивів Юрчака до воріт Мусієнка, та захисники гостей завадили завершити прохід.

В наступному епізоді після аута від Дубчака Юрчак скидав м’яч під удар Плісу, та захисники “Чайки” були достатньо спритними.

Згодом Скакун заробив штрафний. Ціх пробив вище воріт.

Після чергового штрафного з правого краю Атласюк скинув на Темнюка, Микола випередив захисника, опинившись в чудовій позиції для удару, однак на шляху м’яча був інший оборонець “Чайки”, Віктор Курята.

“Агробізнес” заволодів перевагою і почав грати у свій звичний футбол, але з дивною закономірністю численні атаки господарів залишались без логічного завершення.

Чи не єдина справжня нагода відкрити рахунок для гостей була після штрафного удару. Баранович точно пробив під перекладину. М’яч йшов по центру воріт і зазвичай такий удар не становить загрози для Сергія Чижа.

Далі пішов дощ, і хоч футбольне поле “Юності” було готове до негоди, мокрий газон мабуть не давав повністю використати свій технічний потенціал команді “Агробізнес”.

Найкраща нагода “Агробізнеса” забити такий необхідний господарям гол виникла під кінець матчу. Юрчак відтіснив захисника і вийшов до воріт Мусієнка. Однак завершальний удар форварда АБ не вдався.

Згодом Скакун наносив не то удар – не то передачу робив, – Мусієнко відправив м’яча на кутовий.

Останньою нагодою перемогти на останніх секундах був штрафний, який “Агробізнес” пробивав з своєї половини поля. Після навісу у карний майданчик “Чайки” оборонці гостей успішно відбились…