Віктор Курята: Ми відчували і розуміли, що сильніші за суперника

Кубок України з футболу серед аматорів, 1/8 фіналу

“Фрунзівець” – СК “Чайка” –  0:2 (3:2 – перший матч)

Голи: Новиков, Баранович.

Після переможного матчу, прес-служба СК “Чайка” поспілкувалася з головними діючими особами виїзної кубкової перемоги:

Як складалася гра для вас?

Роман Баранович: Ми два тайми контролювали м’яч, поле було в поганому стані. Молодці, що змогли забити 2 м’ячі. Чому не змогли перемогти вдома?

Віктор Курята: Першою хвилин 10-15 звикали до поля, широке і не дуже в хорошому стані. Багато контролювали м’яч. У другому таймі додали в швидкості, після забитого голу, на емоціях ще додали і в кінці домоглися бажаного результату.

Які були відмінності між вчорашнім матчем і першим матчем?

Віктор Курята: Відмінності в тому, що ми відчували і розуміли, що сильніші за них, але допустили на своєму полі дві грубі помилки, тому і програли. У вчорашній грі переграли суперника, думаю результат закономірний.

Роман Баранович: Вдома ми грали не основним складом, були пару змін плюс ще зробили дуже багато помилок.

То як тепер настрій у команди?

Віктор Курята: Ну ми до гри кубка зіграли дві нічиї поспіль в чемпіонаті, хотілося все ж таки виграти, довести собі, що команда може перемагати хороших суперників. Настрій хороший, але з завтрашнього дня вже готуємося до гри з ОДЕК у неділю.