Що роблять команди аматорського чемпіонату у зимову відпустку?

Позаду новорічні свята та відпустки, а отже футболісти та команди поновлюють тренування та розпочинають підготовку до весняної частини чемпіонату. Прес-служба футбольного клубу “Нива” Тернопіль спробувала дізнатися, як саме готуватимуться до другого кола аматорського чемпіонату України команди Групи 1.

1 місце — “Оскар” (Підгір’я, Івано-Франківська обл.) — 22 очки

З точною датою виходу з відпустки лідер Групи 1 після першого кола ще не визначився. Гравці “Оскара” у зимовий період часу підтримують форму у змаганнях з міні-футболу та футзалу. Перший збір команди запланований на лютий.

2 місце — “Агробізнес” (Волочиськ, Хмельницька обл.) — 22 очки

Волочиська команда — одна із найактивніших у зимовий період. “Агробізнес” провів одноденний збір ще 19 грудня 2016-го року, після чого команда остаточно пішла на канікули. Перший збір у 2017-му році для “Агробізнеса” відбувся 12 січня у Хмельницькому. Як повідомляє офіційний сайт волочиської команди, у зборі прийняли участь усього 25 футболістів, восьмеро з них — потенційні новачки. Спочатку була проведена розминка,  а потім гравці розділилися на дві команди. “Помаранчевих” представляли переважно гравці “Агробізнеса” основного складу, “жовтих” — кілька гравців “Агробізнеса” та гравці на перегляді. Двостороння гра у підсумку завершилася перемогою “помаранчевих” 5:4.

Подібні товариські зустрічі та двосторонні ігри тренерський штаб “Агробізнеса” планує проводити щотижня. Повноцінні тренувальні збори команда розпочне з 13-го лютого.

3 місце — “ОДЕК” (Оржів, Рівненська обл.) — 19 очок

Точної дати виходу з відпустки оржівської команди дізнатись не вдалося. Однак, за попередньою інформацією, збори “ОДЕК” розпочне не раніше, ніж 25 січня. Наразі гравці “ОДЕКа” підтримують форму, приймаючи участь у чемпіонаті Рівного з футзалу.

4 місце — “Гірник” (Соснівка, Львівська обл.) — 19 очок

Соснівський “Гірник” підготовку до другого кола розпочне з участі у турнірі пам’яті Ернеста Юста, що відбудеться на футбольних полях Львівщини, починаючи із 25-го січня.

5 місце — “Чайка” (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.) — 17 очок

“Чайка” почала виходити з відпустки вже на першому тижні нового року. З 3 січня хлопці поступово збиралися, потихеньку бігали у квадрат. Під пильним наглядом головного тренера Віктора Яїчника, гравці поступово починали втягуватися у робочий процес, хоча й офіційні, так би мовити, обов’язкові тренування почалися з 10-го січня. Декілька гравців покинуло команду. Ярослав Важкий, Кирило Ванюков, Кирило Іващенко, Роман Жмакін, під питанням Едуард Григоренко. Що стосується Романа Жмакіна, то на нього чекає ФК “Львів”. Доля інших хлопців поки що тримається в таємниці.

14 січня відбувся товариський матч з першоліговим Колосом, у якому “Чайка” зазнала прикрої поразки 0:6. Також з командою зараз тренується декілька нових футболістів. Їх імена поки що не оголошуються. Наразі “Чайка” виступить на Меморіалі Макарова, де підібраний дуже серйозний склад суперників, повідомили нам на сайті sc-chayka.com.ua.

6 місце — “Ковель-Волинь” (Ковель, Волинська обл.) — 15 очок

Єдине, що вдалося дізнатися зі стану ковельської команди, це те, що футболісти поки не розпочали офіційних тренувальних зборів, підтримуючи форму самостійно.

7 місце — “Нива” (Тернопіль) — 13 очок

Початок тренувальних зборів футбольного клубу “Нива” Тернопіль запланований після 19-го січня. Перший етап зборів відбудеться у Тернополі. Паралельно команда прийматиме участь у турнірі пам’яті Ернеста Юста. У планах тренерського штабу провести загалом три етапи підготовки. Головний тренер “Ниви” Петро Бадло анонсував кадрові зміни у команді. Перші новачки розпочнуть тренування з командою уже під час перших зборів. Також команда паралельно бере участь у Тернопільській футзальній лізі.

8 місце — “Нива” (Теребовля, Тернопільська обл.) — 10 очок

Теребовлянська “Нива” з відпустки вийде 20-го січня, а наступного дня підопічні Назара Козака проведуть перший спаринг. “Нива” Теребовля зіграє товариський матч проти  друголігового хмельницького “Поділля”. Гра пройде на полі хмельничан. Разом із тернопільською “Нивою”, теребовлянська команда представлятиме Тернопільщину на турнірі пам’яті Ернеста Юста.

9 місце — ФК “Малинськ” (Рівненська обл.) — 9 очок

“Малинськ” на даному етапі став найголовнішою “загадкою” міжсезоння. На жаль, жодних новин зі стану команди дізнатись так і не вдалося.

10 місце — ФК “Львів” — 4 очки

Інформації про підготовку однієї із наймолодших команд Групи 1 обмаль. Відомо, що ФК “Львів” теж візьме участь у традиційному турнірі пам’яті Ернеста Юста. Ще наприкінці минулого року президент львів’ян Роман Михайлів окреслив певні плани клубу на сезон. Зокрема він повідомив, що конкретних завдань перед “Львовом” у аматорському чемпіонаті немає. Підсилюватися команда буде гравцями не старшими, ніж 25-26 років. Водночас, президент “Львова” не відкидає можливість участі клубу у Другій лізі з наступного сезону.

11 місце — “Чортків-Педуніверситет” (Чортків, Тернопільська обл.) — 4 очки

Остання команда Групи 1 готується до весняної частини чемпіонату, беручи участь у чемпіонаті Тернопільської футзальної ліги. Чимало гравців “Чорткова” незабаром братимуть участь у традиційному зимовому турнірі Кубок “Педліцею”, який відбудеться у Тернополі на базі педагогічного університету.

Прес-служба футбольного клубу “Нива”