“Чайка” здобуває важливу перемогу над “Нивою” в Теребовлі

Виїзна гра у Теребовлі обіцяла бути дуже складною та в’язкою, так воно й вийшло. Не дивлячись на статус гостей, «Чайка» приблизно до 25-ї хвилини матчу домінувала. Мав чудовий шанс відзначитися Богдан Коваленко, але чудово зіграв у рамці кіпер суперника. До середини першого тайму гра вирівнялася. Першу половину так і закінчили з рахунком 0: 0.

Ініціатива переходила з одного боку на інший. Поле було дуже важке. Йшов дощ упереміш із мокрим снігом, що не давало побудувати звичні для «Чайки» комбінаційні атаки. Але приблизно за 15-ть хвилин до кінця другого тайму Роман Баранович протягнув м’яч в центрі поля і викотив на зручну позицію Глібу Бухалу. Той точним ударом повз голкіпера і відкрив рахунок в матчі. 0:1.

Матч «Чайка» догравала на утримання рахунку і потрібно сказати успішно це зробила.

Перемога над незручним суперником та й ще на такому важкому полі – дорогого коштує.