Представляємо суперника: ФК Львів

Підопічним Віктора Яїчника, у матчі 20-го туру ЧУ серед аматорів на цих вихідних доведеться зустрітися з ФК “Львів”.

Матч відбудеться 11.06 у Львові.

“Львів” — український футбольний клуб з однойменного міста. Виступає в аматорській лізі чемпіонату України.
У 2006—2012 роках виступав на професіональному рівні, зокрема провів сезон 2008-09 у Прем’єр-лізі. У 2012-16 роках клуб існував у формі футбольної школи ФК “Львів”, яка і виступає у вищій лізі дитячо-юнацької футбольної ліги України.

У сезоні 2006–2007 львів’яни в першій лізі замінили збанкрутілий ФК “Газовик-Скала” (Стрий). За підсумками чемпіонату 2007—2008 років команда здобула путівку до Прем’єр-ліги.

У першому ж матчі сезону 2008–2009 “Львів” зробив сенсацію, обігравши чемпіона України, донецький “Шахтар”, з рахунком 2:0, але потім через серію поразок опустився в турнірній таблиці. Долю місця в Прем’єр-лізі вирішував останній матч — дербі з”Карпатами”. ФК “Львів” у драматичному поєдинку поступився 1:2 і за підсумками чемпіонату посів 15-е місце, вилетівши до першої ліги. Матчі “Карпати” — “Львів” були єдиними львівськими дербі в історії вищої ліги.

Клуб боровся за повернення до еліти, в сезоні 2009/10 фінішувавши четвертим у першій лізі. Від зими 2010—2011 років “Львів” переживав постійні проблеми з фінансуванням, через що клуб покинули всі ключові гравці. Зрештою, влітку 2012 року команда припинила існування.

Після ліквідації професіональної команди, попри фінансові труднощі, продовжувала роботу дитяча школа ФК «Львів», яка змагалася в  ДЮФЛ України у вищій лізі.

У 2016 році команда відродилася і вступила у боротьбу в аматорському чемпіонаті України.

За всі роки існування в клубі грали виключно українські футболісти, серед яких натуралізований гвінеєць Мамаді Сангаре.

Наразі наш суперник займає передостанню сходинку у турнірній таблиці.

2011-10-02__4

Найнабезпечніший гравець у команді суперника – Міщук Остап, який забив 6 м’ячів у 13-ти матчах.

Прес-служба СК Чайка