Кубок України серед аматорів. “Чайка” – “Авангард” (ВІДЕО)

Кубок України серед аматорів. Стадіон “Козак-Арена” (Петропавлівська Борщагівка), 400 глядачів

«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.) – «Авангард» (Корюківка, Чернігівська обл.) 0-0.

На цей раз у рамках 1/16 Кубку України з футболу серед аматорів до “Чайки” в гості завітала міцна команда з Крюківки – ФК “Авангард”.

Накал цього матчу був дуже високим, що глядачі змогли легко помітити вже з перших хвилин. Градус зростав щосекунди, а на 18-й хвилині “Чайка” залишилась в меншості. Після жорсткого ігрового зіткнення у центрі поля, Іван Скляренко дуже грубо відповів супернику на фол проти себе сзаду. Суддя відразу ж засвітив червоне світло.

Дивно, але після цього “Чайка” продовжила насідати на ворота суперника та нав’язувати свою гру. Напівмоменти були біля воріт обох команд, але господарі поля були більш близькі до взяття чужих володіннь. Заміни трохи освіжили гру у другому таймі. Але це ніяк не вплинуло на результат матчу.

Напружена і дуже виснажлива гра закінчилася “сухо”. І тепер же все буде вирішуватися у гостьовій грі, яка буде не менш складніша ніж домашня.

Тож, готуймося до матчу відповіді, який відбудеться 23 вересня на Чернігівшині. Час ще уточнюється.