ЧУ серед аматорів. “Чайка” здобуває важливу перемогу після зимової паузи (ВІДЕО)

Після тривалої зимової перерви у чемпіонаті України серед аматорів “Чайка” здобуває важливу перемогу над суперником по групі – ФК “Чернігів”.

Матч проходив у дуже напруженому двобої на зустрічних курсах. Підопічні Анатолія Кретова забивши першими одразу дали зрозуміти гостям свої амбіції на цю зустріч.

У першому таймі результат зробив Мірошников, потужним ударом з дальньої відстані поціливши у самісіньку дев’ятку воріт суперника. У другому Пономаренко подвоїв перевагу, вже з 11-метрової позначки.

Гостям вдалося забити і свій м’яч наприкінці матчу, але “Чайка” все ж втримала рахунок і впевнено здобула потрібний для себе результат 2-1.