Верес 1:1 Чайка

’97:55 Нічия 1:1
вдалі цитати коментаторів матчу: –
– “Схоже сьогодні гравці Вереса поставили собі завдання потренувати голкіпера Чайки”
– “на 77 хв, Панфілов забиває гол у ворота свого колишнього клубу! Верес-Чайка 0:1”
– “Сьогодні варто відзначити голкіпера Чайки, відпрацював на 100%”
– “Ви бачили яка швидкість у Мірошніков Ренат , він буквально 15 метрах біжучи без м”яча , залишив на метрів 5 позаду гравців вереса”

’94 хвилина. 1:1

Состав команды Чайка: 1 Богдан Савчук, 8 Сергей Пономаренко, 28 Антон Зипцер, 3 Святослав Грабачак, 11 Андрей Бартошук, 15 Роман Баранович, 2 Роман Помазан, 7 Ренат Мирошников, 9 Владимир Тименко, 14 Навид Насими, 21 Богдан Сичкарук Запасные: 12 Антон Мусиенко, 4 Егор Сухецкий, 17 Даниил Савийсько, 19 Александр Сухенко, 26 Вячеслав Панфилов, 20 Дмитрий Мохначук, 22 Антон Гришин
Соcтав команды Верес: 1 Максим Бабийчук, 28 Тарас Пинчук, 4 Александр Дубина, 14 Александр Логинов, 21 Иван Гребенюк, 16 Владислав Семенчук, 9 Максим Боровец, 8 Алексей Бондаренко, 25 Борис Орловский, 99 Марат Даудов, 24 Антон Яременко Запасные: 12 Игорь Фияло, 3 Виктор Барабаш, 23 Олег Маик, 15 Александр Мосиюк, 7 Тарас Пецкив, 10 Валерий Сад, 85 Максим Саламаха

За матеріалами “Інформаційна служба НК “Верес” (Рівне)”

Рівняни упродовж усього матчу контролювали гру. Але, пропустивши прикрий гол, зуміли врятувати лише нічию.

До звітного поєдинку обидві команди підійшли із кадровими втратами. У господарів через дискваліфікацію не міг зіграти Ярослав Рафальський. У гостей з тієї ж причини був відсутнім Артем Цурупін.

“Чайка” вирішила приголовшити рівнян своєю стартовою активністю. Гості намагалися забити швидкий м’яч. Втім, команда Олега Шандрука до цього виявилася готовою, витримала натиск і з часом повністю заволоділа ігровою ініціативою. В середині тайму “Верес” створив перший реальний момент для взяття воріт Богдана Савчука. Владислав Семенчук правим флангом втік від опікуна і низом віддав хорошу передачу під удар вільному Боровцю. Той розстрілював ворота гостей, але влучив у голкіпера.

До перерви “Верес” також запам’ятався ударом з льоту Тараса Пінчука і головою – від Олексія Бондаренка. Обидва були небезпечними, але надійно в рамці грав голкіпер “Чайки”.

Після перерви “Верес” збільшив обороти і продовжив створювати моменти. Але невпинно їх марнував. Один лише Антон Яременко міг забивати тричі. Нападник нашої команди бив то повз ворота, то у оборонці “Чайки”, то в голкіпера.

За великим рахунком “Чайка” так і не зуміла створити по-справжньому небезпечної ситуації біля воріт Максима Бабійчука. Аж поки гостям не допомогли самі ж футболісти “Вереса”. Олександр Мосіюк, який щойно замінив травмованого Олександра Логінова, віддав дуже невдалу передачу назад на Максима Бабійчука. Пас перехопив екс-“вересівець” В’ячеслав Панфілов і шокував публіку на стадіоні “Колос” – 0:1.

Лише після цього гості активізувалися і могли забити вдруге. Максим Бабійчук у неймовірному стрибку нейтралізував вихід на наші ворота Рената Мірошнікова.

А на заключних хвилинах зустрічі “Вересу” вдалося врятувати нічию. Масована атака господарів завершилася порушенням правил у штрафному майданчику “Чайки”. Пенальті чітко реалізував Борис Орловський – 1:1.