25 травня, субота 2019 р. 17:00
Стадіон “Центральний ім. М.Х. Бруквенка”
смт. Макарів. вул. Богдана Хмельницького, 21

Головний арбітр матчу – Пєсоцький Ярослав (Суми).
Асистенти арбітра – Башкіров Дмитро (Донецька обл.), Можарівський Максим (Одеса).
4-й арбітр – Осауленко Дмитро (Київ).
Спостерігач арбітражу – Маковій Василь (Чернівці).

― На своєму полі цього року “Чайка” виграла всі три попередні матчі. “Полісся” буде складним випробуванням – суперник досвідчений, та ще й розлючений недавніми очковими втратами.

Третя вирішальна зустріч! Історія протистоянь.

Як зіграли перше коло: Полісся 1:0 Чайка (8 ТУР 08.09.2018)
“Авангард” м. Новоград-Волинський
Голи: Шаврін Вадим 57’ (Полісся)
Попередження: Захаревич Ярослав 55’(Полісся), Помазан Роман 28’ (Чайка)

Гол Житомиряни забили на 57-й хвилині. Рахунок відкрив Вадим Шаврін. До кінця поєдинку СК “Чайка” не вдалося поквитатися із “поліськими вовками”.

Склад Полісся: (Житомир)
Мозіль Олег; Кузнєцов Євген; Чередніченко Ігор; Іванов Павло; Лещенко Максим; Сокуренко Віталій 46’; Недоля Артем 45’; Семчук Вадим; Немтінов Євгеній 45’(2); Захаревич Ярослав 55’ 79’; Шаврін Вадим 57’; Литвиненко Олександр; Дячук Сергій 79’; Ходуля Ілля; Лебеденко Олександр 46’; Шишигін Андрій; Міщенко Олег 45’(2) 60’;Суханов Сергій 60’; Баранов Дмитро 45’;

Склад Чайка: (П.Борщагівка)
Савчук Богдан; Грабчак Святослав; Пономаренко Сергій; Доу Мохамед Садег; Задорожнюк Євген; Цурупін Артем; 81’ Бартошук Андрій; 65’ Мірошніков Ренат; 28’ Помазан Роман; 78’ Савійсько Даниїл; 62’ Панфілов Вячеслав; Мусієнко Антон; Баранович Роман; 62’ Січкарук Богдан; 65’ Тименко Володимир; 81’ Мохначук Дмитро; 78’ Гришин Антон; Зіпцер Антон;

Як зіграли друге коло:Чайка 0:1 Полісся (17 ТУР 10.11.2018)
“Діназ” с. Лютіж
Голи: Міщенко Олег 23’ (Полісся)
Попередження: Цурупін Артем 76’; Зіпцер Антон 85’(Чайка)
Литвиненко Олександр 89’; Демчик Дмитро 90+4’(Полісся)

Активно розпочали команди цей матч, але, все ж було помітно, що «Полісся» взяли ініціативу на себе і почали атакувати ворота господарів. Але, не зважаючи на постійний натиск «жовто-зелених», «Чайка» грамотно оборонялась і не давала пробивати по воротах, тому перші 20 хвилин матчу пройшли без загострень.

Перший небезпечний момент біля воріт «Чайки», який привів до забитого голу, житомиряни створили на 23-й хвилині. Заробивши право на штрафний удар, до м’яча підійшли відразу двоє футболістів Недоля і Міщенко, проте пробити взявся останній і майстерним ударом відправив м’яч у ближній кут воріт, відкривши рахунок у матчі – 0:1.

На 37-й хвилині гри житомиряни мали можливість подвоїти рахунок у матчі.

Під кінець першого тайму «Чайка» пішла в атаку і на 41-й хвилині матчу Мірошніков небезпечно пробивав по воротах з лінії карного майданчику

По перерві «Полісся» ще більше додало в атаці і вже на 52-й хвилині матчу провели ще одну атаку зі штрафного.

На 64-й хвилині господарі мали можливість зрівняти рахунок.

Продовжували команди без небезпечних моментів, лише по-кілька разів обмінялись атаками та перевірили на міцність голкіперів. Після закінчення доданого часу головний арбітр матчу зафіксував мінімальну перемогу «Полісся» – 0:1.

Савчук Богдан; Помазан Роман; Бартошук Андрій; Грабчак Святослав; Зіпцер Антон 85’; Задорожнюк Євген 39’; Насімі Навід 46’(2); Мірошніков Ренат; Баранович Роман; Цурупін Артем 76’; Січкарук Богдан; Мусієнко Антон; Гришин Антон; Сухецький Єгор; Доу Мохамед Садег; Панфілов Вячеслав; Савійсько Даниїл 46’(2); Сухенко Олександр 39’

89’ Литвиненко Олександр; Чередніченко Ігор; Ходуля Ілля; Іванов Павло; 46’ Поручинський Ігор; 90’ Сокуренко Віталій; Недоля Артем; 75’ Галенков Денис; 23’ 61’ Міщенко Олег; Захаревич Ярослав; Семчук Вадим; Мозіль Олег; 90’ Кузнєцов Євген; 46’ Лещенко Максим; Дячук Сергій; 61’ 85’ Скепський Денис; Баранов Дмитро; 85’ 90+4’ Демчик Дмитро; 75’ Суханов Сергій; Шишигін Андрій;