Гра непогана, підсумок негативний (+фото)

На жаль, в Ужгороді Спортивний клуб «Чайка» зазнав прикрої поразки

У таких випадках зазвичай кажуть – таку команду ми мали перемагати. Нехай вибачать мене вболівальники «Ужгорода» за таке ствердження. Їх команда теж непогано виглядала, та мала моменти, та все ж…

Підопічні Тараса Ільницького, скажемо обережно, провели непоганий матч. Окрім забитого Сергієм Шевчуком гола на 11-й хвилині, «жовто-сині» ще мали щонайменше чотири нагоди для збільшення рахунку. Двічі господарів рятував каркас воріт.

На 36-й хвилині ледь не спрацювала зв’язка Шевчук – Тименко. Як і у матчі з «Нивою», Сергій подав, Володимире пробивав головою з лінії воротарської, але цього разу не так влучно. У кінці тайму гарно підключався до розіграшу кутового наш капітан Сергій Пономаренко. На жаль удару не вистачило влучності. А в другому таймі «жовто-сині» були зобов’язані збільшувати рахунок. На 56-й хвилині Лещенко поцілив у поперечину. Мало бути 0:2. А вже за рахунку 1:1 перевірив на міцність стійку воріт «Ужгорода» Антон Долгий. Оце невезіння!

Але справа навіть не тільки в моментах «Чайки». Сподобалась сама гра команди, те, як контролювали м’яч «жовто-сині», як комбінували гравці на полі. У порівняння зі стартовими матчами чемпіонату, прогрес очевидний. Але звитяга в Ужгороді не відбулась, адже помилки у захисті на жаль залишаються.

Прикра поразка, але напевно й через такі матчі потрібно пройти на шляху до успіху. Сподіваємось, висновки будуть зроблені.