Нічия в актив

Підопічні Тараса Ільницького проявили характер у грі з «пивоварами», здобувши заліковий бал у доданий час

Лише у неділю гравці СК «Чайка» повернулися з Ужгорода, де зіграли важкий матч проти головної команди Закарпаття. А вже за три дні мали зустрічатися з командою «Оболонь-Бровар-2». Такий щільний та виснажливий графік майже не залишає часу тренерському штабу на ретельну підготовку команди до матчів.

До звітного поєдинку «пивовари» випереджали «жовто-синіх» на три пункти, але у той же час були сусідами по турнірній таблиці. Також команда Олега Мазуренка не забивала на протязі трьох матчів. Перервати цю неприємну серію «оболонці» бажали саме у грі з нашою командою.

Забігаючи наперед, визнаємо, що гості виглядали трохи активніше та небезпечніше у цій грі. Насамперед, «пивовари» вміло контролювали м’яч, позбавивши такої можливості «жовто-синіх». Проте, інколи гравцям «Чайки» все ж таки вдавалося продемонструвати господарські якості. Саме у такий момент і був відкритий рахунок. Сергій Шевчук взяв гру на себе, увірвався зліва до карного майданчику, після цього прострілив на ближню стійку, де Андрій Єфремов зіграв на випередження – 1:0.

Після перерви «жовто-сині» вважали за краще не лізти на рожон, тому більше приділяли увагу захисту. Гості продовжували шукати шляхи до воріт Шкарбана, та у якусь мить їм вдалося зламати хід гри. Спочатку «пивовари» зрівняли рахунок після кутового, а за дві хвилини гол-красень провів Тарас Пучковський. Його постріл з 25-ти метрів став справжньою несподіванкою для голкіпера «Чайки».

Домігшись свого команда «Оболонь-Бровар-2» відійшла у захист. У «жовто-синіх» залишалося близько 15 хвилин на те, щоб врятувати матч. Для підсилення гри тренерський штаб «Чайки» кинув у бій нападника Ярослава Литвина, який пожвавив дії команди. З останніх сил «жовто-сині» намагалися зрівняти рахунок, та у компенсований час були винагороджені за прояв характеру. Дмитро Жикол опинився на ударній позиції та за допомогою маленького рикошету поцілив у ближній кут – 2:2.

Наступний матч Спортивний клуб «Чайка» зіграє у понеділок, 9 вересня. Підопічні Тараса Ільницького гостюватимуть у Тернополі.

VII тур

СК «ЧАЙКА» – «ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2» (Буча) – 2:2 (1:0)

Голи: 1:0 Єфремов (39). 1:1 Дерев’яго (75). 1:2 Пучковський (77). 2:2 Жикол (90+1).

СК «Чайка»: 23.Шкарбан, 8.Пономаренко-к, 2.Музиченко, 3.Касьяненко, 11.Бартошук, 18.Турчанов, 22.Єфремов (21.Долгий, 61), 20.Жикол, 89.Шевчук (7.Литвин, 79), 9.Тименко, 28.Трушенко (14.Головатенко, 63). Запасні: 12.Іванов, 4.Лещенко, 16.Цурупін, 36.Дарда, 17.Волк. Головний тренер: Тарас Ільницький

«Оболонь Бровар-2»: 55.Дьогтяр, 5.Чобанов, 77.Покойовий, 2.Глошардін (70.Кузьменков, 57), 74.Потопальський, 25.Дишкант (27.Козій, 69), 6.Корнєв-к, 89.Рафальський (99.Дерев’яго, 73), 69.Ткач, 44.Касімов (17.Степаненко, 82), 94.Пучковський (95.Сичевський, 90). Запасні: 45.Коломієць, 29.Чистяк, 90.Лаврієнко, 35.Грабовський. Головний тренер: Олег Мазуренко

Попередження: Єфремов (54), Касьяненко (59) – Дишкант (14), Пучковський (45+1), Касімов (82).

Арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро).