Треті і восьмі

Чергові матчі у Першості України зіграли юнацькі команди Спортивного клубу «Чайка»

Минулої неділі команди Максима Головка (юнаки 2003/04 р.н.) та Едуарда Єропкіна (юнаки 2005/06 р.н.) приймали однолітків з ФК «Любомир» (Ставище). Ігри відбулись на «Козак-Арені» в рамках 4-го туру Першої ліги Чемпіонату України 2019/2019 серед юнаків.

Команда U-15 зіграла унічию 1:1. Підопічні Єропкіна першими пропустили з пенальті, але ще до перерви Андрій Борисов (35 хвилина) відновив рахунок. Це друга нічия у чотирьох матчах. На жаль, поки що хлопці йдуть без перемог.

Зовсім інші справи у команди U-17, яка не залишила жодних шансів ФК «Любомир». Підопічні Головка тричі вразили ворота суперника. У першому таймі відзначилися Іван Іларіонов (7 хвилина) та Роман Руденко (40 хвилина). А крапку у матчі поставив В’ячеслав Гробовий після перерви. Завдяки цій перемозі наші хлопці вийшли на третю сходинку у турнірній таблиці.

У наступному турі юнаки СК «Чайка» зіграють у Білій Церкві проти місцевого «Арсеналу».