В гонитві за «Локо»

У неділю, 6 жовтня, юнацькі команди Спортивного клубу «Чайка» зіграли чергові матчі ДЮФЛУ

У п’ятому турі підопічні Едуарда Єропкіна (U-15) та Максима Головка (U-17) гостювали в Білій Церкві. Цього разу наші команди грали проти «Арсеналу».

На жаль, молодші поступилися господарям з рахунком 0:1, пропустивши гол у дебюті зустрічі. Як і раніше команда 2005/2006 р.н. посідає восьму сходинку у турнірній таблиці, маючи в активі лише два очки.

Щодо нашої старшої команди 2003/2004 р.н., то вона взяла вгору, зламавши опір суперника у другому таймі – 3:1. До перерви на гол арсеналівців відповів Іван Іларіонов, а у другій сорокахвилинці відзначались Ілля Самодейко та Владислав Клименко. Таким чином підопічні Максима Головка закріпилися у трійці та продовжують гонитву за лідером дивізіону – київським «Локомотивом».

В наступному турі юнацькі команди СК «Чайка» гратимуть вдома. Суперник – команда «Дніпро-80» з міста Черкаси.

«Арсенал» (Біла Церква) – СК «Чайка» U-15 – 1:0 (1:0)

Гол: Феденюк (7).

СК «Чайка» U-15: 1. Владислав Мазур, 11. Дмитро Погорелов, 21. Іван Марченко, 9. Тимофей Бабич, 7. Тихон Бездельний (к), 18. Микита Бондаренко, 6. Андрій Борисов, 27. Артем Дудченко, 10. Аріф Лятіфов, 17. Микола Мишакін, 8. Богдан Ткач. Тренер: Едуард Єропкін.

8

«Арсенал» (Біла Церква) – СК «Чайка» U-17 – 1:3 (1:1)

Голи: 1:0 Плаксій (15). 1:1 Іларіонов (16). 1:2 Самодейко (47). 1:3 Клименко (80).

СК «Чайка» U-17: 1. Нікіта Карасьов, 5. Олександр Ковбасюк, 13. Руслан Тягульський, 7. Микита Тіляков (50. Костянтин Міхієнков, 73), 29. Назарій Мельник, 12. Ілля Самодейко, 15. Нікіта Андрєєв (33. Єлісей Реуцький, 45), 9. Іван Іларіонов (77. Владислав Клименко, 41), 10. Роман Руденко (к), 11. Вячеслав Гробовий (99. Євген Цюзевич-Калініченко, 41), 22. Захар Афанасьєв (34. Олексій Бобляк, 61). Тренер: Максим Головко.