З Бучі з великою звитягою

В матчі проти команди «Оболонь-Бровар-2» наша команда здобула першу велику звитягу у чемпіонаті

У 18 турі Другої ліги Спортивний клуб «Чайка» гостював в Бучі. Саме у цьому передмісті Києва базується друга команда столичної «Оболоні». Гра з «пивоварами» не обіцяла легкої прогулянки для підопічних Тараса Ільницького, адже в минулому турі команда Олега Мазуренка поклала на лопатки одного з лідерів змагань. Втім, на перебіг подій звітного матчу вплинув епізод на 18 хвилині. У боротьбі без м’яча за кращу позицію на полі з Сергієм Пономаренком, «пивовар» Володимир Ткач вдарив ліктем по обличчю капітана нашої команди. Дякуючи четвертому арбітру Сергію Задирану, цей момент не залишився без уваги суддівської бригади. Гравець «Оболоні» був вилучений з поля.

З цього моменту «жовто-сині» потроху стали прибирати ініціативу до себе. І на 29 хвилині «Чайці» вдалося реалізувати швидку комбінацію. Андрій Бартошук з права прострілив у карний майданчик, а Олександр Касьяненко, підключившись до атаки, в дотик відправив м’яча у ближній кут – 0:1.

Подвоїв перевагу «жовто-синіх» знов таки захисник нашої команди Олександр Касьяненко. Сталося це вже у другому таймі. Сашко першим опинився на м’ячі після відскоку і смачним пострілом поцілив у дев’ятку – 0:2.

Після цього молоді «пивовари» пішли ва-банк та були спіймані гравцями «Чайки». І якщо Олексій Мілютін пробачив суперника, коли вийшов сам на сам, то Антон Долгий – ні. Після кутового від Андрія Дарди півзахисник нашої команди головою вколотив м’яча у сітку – 0:3.

Завершив розгром «Оболоні» Сергій Шевчук. Після пасі від Мілютіна, гравець «жовто-синіх» в дотик проштовхнув м’яча повз голкіпера команди господарів – 0:4.

Команда Тараса Ільницького здобуває важливу перемогу, яка стала першою у чемпіонаті в гостьових матчах, та першою з великим рахунком. Що ж, до гри з лідером змагань – тернопільською «Нивою» наша команда готуватиметься у доброму гуморі.

ХII тур

«ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2» (Буча) – СК «ЧАЙКА» – 0:4 (0:1)

Голи: 0:1 Касьяненко (29). 0:2 Касьяненко (58). 0:3 Долгий (77). 0:4 Шевчук (81).

«Оболонь Бровар-2»: 45.Коломієць, 5.Чобанов (17.Степаненко, 82), 96.Мате (90.Лаврієнко, 74), 77.Покойовий, 74.Потопальський, 50.Шевченко (44.Касімов, 62), 6.Корнєв-к, 69.Ткач, 95.Сичевський, 11.Улянченко (24.Прокопенко, 46), 7.Островський (79.Аракелян, 89). Запасні: 55.Дьогтяр, 25.Дишкант, 29.Чистяк, 35.Грабовський. Головний тренер: Олег Мазуренко

СК «Чайка»: 12.Іванов, 11.Бартошук, 8.Пономаренко, 2.Музиченко, 15.Сафіханов, 3.Касьяненко (6.Коваленко, 79), 21.Долгий, 22.Єфремов (89.Шевчук, 46), 36.Дарда (28.Трушенко, 85), 27.Мілютін (19.Сухенко, 89), 9.Тименко (14.Головатенко, 81). Запасні: 23.Шкарбан, 17.Волк. Головний тренер: Тарас Ільницький

Попередження: Островський (34), Мате (53) – Пономаренко (18), Тименко (69).

Арбітр: Вадим Подригуля (Луцьк).