Перемога за вісімнадцять хвилин (+голи)

Спортивний клуб «Чайка» здобув чергову звитягу на Меморіалі Щанова

Матч 3 туру на турнірі «жовто-сині» проводили у місті Вишневе, де базується аматорський клуб «Рубікон». Впродовж всього матчу підопічні Тараса Ільницького мали перевагу, яку втілили у три голи. На 30 хвилині після стандарту від В’ячеслава Турчанова забив головою Антон Музиченко. На 42 хвилині Павлу Волку асистували Микола Вечурко та Андрій Дарда. А на 45 хвилині Андрій Дарда заробив пенальті. Його о донаний час реалізував капітан «Чайки» Сергій Пономаренко.

Наступну гру на Меморіалі Щанова наша команда зіграє у п’ятницю, 14 лютого. На стадіоні «Козак-Арена» у Петропавлівській Борщагівці «жовто-сині» прийматимуть ФК «Колос» U-17 (Ковалівка). Початок – 11:00.