КМ. «Шахтар» U-21 – СК «Чайка» – 1:1

В черговому контрольному матчі Спортивний клуб «Чайка» зіграв внічию

В понеділок, 17 лютого, команда Тараса Ільницького грала в Щасливому (Бориспільський район) проти молодіжного складу донецького «Шахтаря» (U-21). Гра закінчилася нічиєю 1:1. Рахунок відкрили «жовто-сині», у першому таймі підступним ударом у дальній кут відзначився Микола Вечурко. Після перерви «гірники» встановили рівновагу.

Цей матч «Чайка» грала наступним складом:

12.Іванов (23.Шкарбан, 70), 8.Пономаренко-к, 11.Бартошук (4.Лещенко, 60), 2.Музиченко, 3.Касьяненко, 18.Турчанов (6.Коваленко, 65), 20.Вечурко (16.Цурупін, 70), 10.Доу (14.Стрілець, 70), 36.Дарда (28.Трушенко, 65), 89.Шевчук (17.Волк, 60), 9.Тименко (19.Сухенко, 60).

Наступний матч наша команда зіграє в рамках Меморіала Щанова. В суботу, 22 лютого, «жовто-сині» зустрічатимуться з командою «Джуніорс» з села Шпитьки