КМ. СК «Чайка» – «ЛНЗ-Лебедин» – 3:3 (+фото)

Наша команда зіграла останній контрольний матч напередодні старту чемпіонату

В суботу, 14 березня, Спортивний клуб «Чайка» та аматорська команда «ЛНЗ-Лебедин» з Черкаської області зустрічалися у Вишневому. Гра закінчилася з рахунком 3:3, хоча голів могло бути і більше.

Якщо коротко згадувати гру, то у першому таймі суперник забив на самому початку матчу після помилки наших захисників, та у контратаці в середині тайму. Ще одного разу блискуче зіграв Дмитро Іванов, ногою врятувавши «жовто-синіх». Наша команда теж мала декілька нагод до перерви, але не влучно пробили Володимир Тименко та Павло Волк. Ще в двох випадках арбітр мав призначати пенальті, коли проти Павла Волка та Еміна Сафіханова були порушені правила у володіннях голкіпера команди «ЛНЗ-Лебедин». Та все ж один м’яч Артем Цурупін відіграв у першому таймі, поціливши у кут з лінії карного майданчика.

Другий тайм наша команда розпочала краще, та після навісу до карного майданчика Максим Лещенко скористався нагодою та влучив у кут. Майже одразу Сергій Шевчук міг вивести нашу команду попереду, але з близької відстані поцілив у поперечину. Далі на полі точилася рівна боротьба, а рахунок двічі змінювався після призначення пенальті. Спочатку одинадцятиметровий заробили та реалізували «лебединці», а у кінці зустрічі – Сашко Сухенко заробив, а Володя Тименко реалізував.

На жаль, деякі гравці не взяли участь у матчі – як і раніше травмовані Олександр Касьяненко, Кирило Коваленко, Микола Вечурко, Андрій Бартошук та Андрій Дарда.

СК «ЧАЙКА» – «ЛНЗ-ЛЕБЕДИН» – 3:3

Голи: 0:1 Грицай (7). 0:2 Локтіонов (30). 1:2 Цурупін (35). 2:2 Лещенко (56). 2:3 Листопад (75, з пенальті). 3:3 Тименко (90, з пенальті).

СК «Чайка»: 1.Іванов, 2.Музиченко (20.Блазунь, 75), 8.Пономаренко-к (24.Цебро, 46), 4.Лещенко, 15.Сафіханов, 16.Цурупін, 18.Турчанов, 7.Стрілець (21.Ярмак, 66), 89.Шевчук (19.Сухенко, 80), 17.Волк (10.Доу, 70), 9.Тименко. Головний тренер: Тарас Ільницький

«ЛНЗ-Лебедин»: Козаченко (Дейнеко 46), Коломієць, Листопад, Кондратюк (Ткаченко 46), Поплавка, ГНП (ГНП 46), ГНП, Грицай (Парфьонов 43), ГНП, ГНП (Балацький 46), Локтіонов (Качур 46). Головний тренер: Василь Гречаний