Втрачена перемога, або як врятував Ніколаєнко

В другому турі чемпіонату Києво-Святошинського району СК «Чайка-2» здобув бойову нічию у Дмитрівці, хоча двічі на протязі гри наша команда вигравала у рахунку

Наша команда грала у гостях проти дебютанту змагань – «Олімпу» з села Дмитрівка. Попри те, що суперник вперше бере участь в районних змаганнях, в його складі є достатня кількість досвідчених гравців, які пройшли школу інших команд високого рівня. Тож «Чайку» очікувала складна гра.

Але рахунок відкрила саме наша команда вже на початку зустрічі. Алі Банішевські поборовся за м’яч на правому фланзі і виконав простріл у карний майданчик. Тут як тут опинився Дмитро Морочило і зігравши в дотик вразив ворота – 0:1.

Цей рахунок тримався близько 20 хвилин, після чого господарі відновили рівновагу. А потім знову своє вагому слово сказав Алі Банішевські. За п’ять хвилин до перерви наш гравець заробив пенальті і реалізував його – 1:2.

Рівна боротьба точилася на полі і в другому таймі. А на 66 хвилині СК «Чайка-2» отримав чисельну перевагу. За друге попередження у складі «Олімпу» був вилучений Владислав Слободян. Здавалося б, шанси нашої команди на перемогу лише збільшилися. Втім, в меншості «Олімп» став грати ще ефективніше. Спочатку господарі зрівняли рахунок зі стандарту, а невдовзі реалізували пенальті за гру рукою Олегом Безобчуком.

Йшли останні хвилини матчу, коли тренерський штаб нашої команди кинув у бій ветерана «Чайки» нападника Сергія Ніколаєнко. За кілька хвилин саме він відгукнувся на подачу з кутового і ударом голови поставив крапку в цьому матчі – 3:3.

У підсумку – бойова нічия, завдяки якої СК «Чайка-2» набирає перше очко у цьому сезоні.

ОЛІМП (Дмитрівка) – СК ЧАЙКА-2 – 3:3 (1:2)

Голи: 0:1 Морочило (5). 1:1 Луценко (24). 1:2 Банішевські (40, з пенальті). 2:2 Пастух (75). 3:2 Козирь (86, з пенальті). 3:3 Ніколаєнко (90+4).

«Олімп»: 1.Ковтун, 2.Богданов, 99.Слободян, 21.Борисов (27.Омельченко, 62), 11.Альмурзаєв, 9.Козирь (81.Іващик, 88), 16.Пастух, 17.Головієнко (к) (13.Нестеренко, 71), 7.Луценко (80.Сорока, 88), 5.Коваленко (83.Іщук, 60), 11.Пономаренко. Головний тренер: Олексій Луценко.

СК «Чайка-2»: 1.Дубчак, 8.Орловський, 11.Матвієнко, 97.Безобчук, 4.Міщук, 5.Литовченко, 22.Рижков, 77.Тарасенко (2.Штіфонов, 60), 10.Морочило (к), 7.Банішевскі (17.Шетела, 80), 33.Вовченко (3.Ніколаєнко, 87). Тренери: Сергій Щербак, Вадим Купрієнко.

Попередження: Слободян (31), Богданов (36), Іщук (75) – Литовченко (23), Рижков (74), Орловський (80).

Вилучення: Слободян (66) – Безобчук (84).

Арбітр: Андрій Медведєв (Гостомель); асистенти – Денис Козлов (Гостомель), Олександр Романчук (Немішаєво).

4 липня. Дмитрівка. Стадіон «Шкільний». 0 глядачів.