Морочило робить «хет-трик», СК «Чайка-2» поступається в Іванковичах

В третьому турі Другої ліги чемпіонату Києво-Святошинського району СК «Чайка-2» гостював в Іванковичах

Після бойової нічиї в Дмитрівці (3:3) тиждень тому, на команду Сергія Щербака та Вадима Купрієнко очікувала надважка гра проти ФК «Білокняжич». Суперник до цього матчу зберігав власні ворота недоторканими, тому однією із задач «Чайки» було відзначитися в Іванковичах. Це завдання наша команда виконала на відмінно, причому «Чайці» вдалось забити тричі – «хет-трик» зробив Дмитро Морочило (на фото знизу). Але помилки у захисті навіть за таких обставин не дозволили набрати бодай очко.

Цікаво, що в другому матчі поспіль виграє перший тайм. Господарі відкрили рахунок швидко – вже на 4 хвилині. Але дубль нашого капітана Дмитра Морочило дозволив «Чайці» передувати у рахунку до 55 хвилини матчу. А потім стався неприємний відрізок у грі, коли протягом 20 хвилин суперник відзначився тричі і рахунок став 4:2. Наприкінці матчу команди обмінялися голами, але поразка є поразка, навіть при наявності трьох забитих голів.

Попри невдачу в Іванковичах СК «Чайка-2» залишив за собою в турнірній таблиці 10 місце. Наступного уїк-енду наша команда прийматиме ФК «Хотів», який наразі перебуває у верхній частині турнірної таблиці.

ФК БІЛОКНЯЖИЧ (Іванковичі) – СК ЧАЙКА-2 – 5:3 (1:2)

Голи: 1:0 Бойко (4). 1:1 Морочило (19). 1:2 Морочило (45). 2:2 Ковальчук (56). 3:2 Вільчинський (57). 4:2 Вільчинський (75, з пенальті). 5:2 Чуйко (87). 5:3 Морочило (90, з пенальті).

ФК «Білокняжич»: 35.Мельничук, 14.Кривобок, 3.Бастун, 20.Абрамчук, 11.Карпенко, 9.Подорожній (к) (55.Чуйко, 38), 27.Бойко, 25.Онопрієнко, 18.Ковальчук, 21.Ковтун (4.Салата, 46), 77.Вільчинський (8.Марчук, 80). Тренер: Олександр Хорошун

СК «Чайка-2»: 1.Дубчак, 4.Міщук, 3.Гончаров, 40.Юрченко, 11.Матвієнко, 22.Мазурик, 9.Кучер, 5.Литовченко, 8.Орловський, 10.Морочило (к), 7.Вовченко (33.Ніколаєнко, 59). Тренери: Сергій Щербак, Вадим Купрієнко

Попередження: Салата (78) – Юрченко (40), Мазурик (65), Матвієнко (78).

Вилучення: Юрченко (78, друге попередження).

Арбітр: Кирило Гринь; асистенти – Анатолій Снімщиков, Сергій Наскалов.

11 липня. Іванковичі. Стадіон «Центральний». 0 глядачів.