Нічия замість перемоги (+фото)

В домашньому матчі чемпіонату Києво-Святошинського району СК «Чайка-2» не зміг перемогти ФК «Хотів»

Це була рівних суперників, кожен з яких намагався здобути три очки. Гості першими відкрили рахунок після того, як їх форвард Данило Малишевський реалізував вихід віч-на-віч. Але за кілька хвилин наша команда відігралась. Після однієї з флангових атак Роман Мазурок справа обійшов кількох захисників «Хотіва», увірвався до карного майданчику і викотив м’яча точнісінько на Олега Руднікова. Наш півзахисник не схибив – 1:1.

Рівний рахунок залишився до фінального свистку. Хоча у другому таймі наша команда виглядала трохи краще. До того ж, останні 15 хвилин матчу СК «Чайка-2» мав чисельну перевагу, але скористатися цим не зміг.

У підсумку наші хлопці втратили можливість здобути домашню перемогу і залишаються на 10 строчці в турнірній таблиці.

СК ЧАЙКА-2 – ФК ХОТІВ – 1:1 (1:1)

Голи: 0:1 Малишевський (32). 1:1 Рудніков (40).

СК «Чайка-2»: 1.Литовченко, 11.Матвієнко, 97.Безобчук, 4.Міщук (33.Ніколаєнко, 86), 8.Орловський, 3.Каїра, 7.Вовченко (77.Жураховський, 46), 9.Кучер (6.Жилін, 46), 22.Мазурик, 40.Рудніков, 10.Морочило (к). Тренери: Сергій Щербак, Вадим Купрієнко

ФК «Хотів»: 1.Студенецький, 4.Абойаде-Калє, 5.Бекешко, 3.Ігруша, 23.Лущик, 10.Якіменко, 11.Голота, 15.Огбуду, 14.Асамоа, 8.Ндіссом, 11.Малишевський. Тренер Віталій Шевчук

Попередження: Безобчук (88), Мазурик (90) – Абойаде-Калє (60), Ндіссом (71), Огбуду (76), Лущик (90).

Вилучення: Абойаде-Калє (75, друге попередження).

Арбітр: Валерій Чалий (Вишневе); асистенти – В’ячеслав Дуднік (Забір’я), Анастасія Дмитренко (Вишневе).

18 липня. Петропавлівська Борщагівка. Стадіон «Козак-Арена». 20 глядачів.