Рятівник Ніколаєнко і сьомий гол Морочило (+фото)

Минулої суботи СК «Чайка-2» зіграв черговий матч на першість Києво-Святошинського району

В рамках 8 туру Другої ліги на «Козак-Арені» команда Сергія Щербака і Вадима Купрієнка приймала «Атлетик» із Білогородки. Гра далася важко борщагівцям, адже у складі суперника виступає найкращий бомбардир Ліги – Вінтон Холдер.

До речі, він забив у матчі чергові два голи. «Чайка» поступалася після першого тайму з рахунком 0:2. Але наша команда проявила характер і змогла встановити паритет. Це лідер атак борщагівців Дмитро Морочило двічі заробив і реалізував пенальті. Це його шостий і сьомий голи в чемпіонаті.

За п’ять хвилин до закінчення матчу Холдер знову вивів гостей вперед. На цю ситуацію одразу зреагував тренерський штаб «Чайки», випустивши на поле досвідченого та вікового нападника Сергія Ніколаєнка (на фото зверху). Саме він, вже вдруге в чемпіонаті, став рятівником команди, забивши у дальній кут на останніх хвилинах.

Отже, ця нічия вже третя для СК «Чайка-2» в чемпіонаті. Втім, у команди й досі немає перемог, тому борщагівці як і раніше останні в турнірній таблиці.

«ЧАЙКА-2» – «АТЛЕТИК» (Білогородка) – 3:3 (0:2)

Голи: 0:1 Василенко (20). 0:2 Холдер (33). 1:2 Морочило (70, з пенальті). 2:2 Морочило (75, з пенальті). 2:3 Холдер (85). 3:3 Ніколаєнко (90).

СК «Чайка-2»: 1.Дубчак, 97.Безобчук (33.Ніколаєнко, 87), 40.Орловський (65.Щербак, 89), 11.Матвієнко, 6.Заїка, 5.Литовченко, 9.Кучер (2.Штіфанов, 58), 77.Каїра (73.Шетела, 87), 7.А.Вовченко (3.Жилін, 46), 50.Краснопольський, 10.Морочило. Тренер С.Щербак

«Атлетик»: 30.Павлушенко, 2.Гладишевський, 17.Скиба, 10.Яменко, 19.Кошелєв, 20.Ковальчук, 99.Василенко, 8.Крилюк, 15.Пальок (88.Дідковський, 50), 77.Пузій (11.Лазаренко, 76), 9.Холдер. Тренер В.Ковальчук

Попереджені: Безобчук (54), Краснопольський (86), Литовченко (88), Матвієнко (90) – Гладишевський (62).

Арбітр: Валерій Чалий (Вишневе); асистенти – Олександр Снімщиков (Київ), Олександр Сирдюк (Київ).

15 серпня. 10.00. Петропавлівська Борщагівка. Стадіон «Козак-Арена»