Друга ліга. Група “А”: плани на міжсезоння, нові власники і збільшений бюджет

Прес-служба ПФЛ дізналася найближчі плани команд групи А у Другій лізі

“Діназ”

Команда збирається 11 січня в Лютежі. Перший етап підготовки пройде на штучному полі сільської арени. Крім тренувань, гравці “Діназу” гратимуть контрольні матчі. Планується, що “Діназ” братиме участь в Меморіалі Макарова. Наприкінці лютого запланований виліт до Туреччини, де команда має провести двотижневий збір. За тиждень до відновлення чемпіонату “Діназ” повернеться в Україну.

“Поділля”

Команда вийде з відпустки наприкінці січня. Гравці, тренерський штаб та персонал пройдуть ПЛР-тестування. Перший збір пройде в Хмельницьку на базі ДЮСШ-1. Щодо селекції, то тренерський штаб підбирає гравців для підсилення основи. Команду можуть підсилити п’ять-шість новачків. Перші контрольні матчі пройдуть на штучному полі хмельницького стадіоні. Там тренерський штаб матиме змогу переглянути новачків. Відомо, що Нгамба спробує свої сили у ковалівському “Колосі”, проте не можна виключати того, що Таді дограє сезон за “Поділля”. Можливо, один із етапів підготовки команда пройде у Туреччині.

 

“Епіцентр”

Команда виходить з відпустки першого лютого, перш за все пройде медогляд. Перший збір пройде у Києві і триватиме до 14 лютого. Основний акцент буде зроблений на об’ємно-силову роботу. В рамках цього збору будуть проведені три контрольні зустрічі, в яких матимуть змогу проявити себе новачки. Після збору у Києві гравці отримують відпочинок і потім команда вирушить до Анталії.

У Туреччині команда перебуватиме з 24 лютого до 11 березня. На закордонному зборі заплановані чотири спаринги. Відомо, що за період зборів “Епіцентр” планує підписати трьох-чотирьох новачків. По завершенні зборів команда повернеться в Дунаївці, де готуватиметься до відновлення чемпіонату.

“Ужгород”

За словами головного тренера “Ужгорода” Володимира Васютика, команда повертається з відпустки 25 січня. “Два перших етапи підготовки пройдуть в Ужгороді, де створені належні умови”, — розповідає Володимир Васютик. Щодо суперників у спаринг-матчах, то наразі офіційний сайт клубу не повідомляє, з ким команда гратиме.

“Карпати” Галич

25 січня виходить із відпустки, попередньо готуватиметься у Львові. Наприкінці січня команда Романа Гнатіва планує провести контрольний матч з тернопільською «Нивою».

У середині лютого «Карпати» планують відправитися на заключний збір у Туреччину з низкою новачків. Відомо, що команду залишило десять футболістів. Планується, що до Галича запросять більш досвідчених футболістів, здатних вирішувати високі турнірні задачі. Для цього на весняну частину сезону буде збільшений бюджет команди.

“Чайка”

За попередньою інформацією команда збереться на базі 15 січня. Запланований двотижневий збір, під час якого “Чайка” зіграє два контрольні матчі. Після збору гравці отримають декілька днів на відпочинок. На початку лютого розпочнеться основна частина підготовки до сезону, під час якої команда раз на тиждень гратиме контрольні матчі.

“Буковина”

Плани щодо виходу з відпустки у команди з Чернівців поки уточнюються.

“Волинь-2”

Плани щодо виходу дублерів «Волині» з відпустки будуть озвучені найближчими днями.

“Оболонь-2”

Гравці “Оболоні-2” вийшли з відпустки ще 22 грудня. Команда тренується як в  Києві, так і в Бучі. Відомо, що гравці проводитимуть тренування в різних куточках Київщини. Повноцінного збору ще не було, гравці отримали вихідні на свята. Зараз тренуються лише місцеві футболісти, а вся команда збиреться 19 січня. Відомо, що кияни братимуть участь в турнірі ім. Щанова. 23 січня “Оболонь-2” зіграє контрольний матч з молодіжною або юніорською командою “Олімпіка”, 30 січня з “Дніпром”, п’ятого лютого з “Черніговом”, восьмого лютого з “Епіцентром”.

“Чернігів”

На сьогодні розглядаються дві дати виходу з відпустки: 18 січня чи перше лютого. Тренуватися команда буде в Чернігові на своєму стадіоні «Чернігів-Арена». Плануються контрольні матчі, щоправда інформації про потенційних суперників поки немає. Новачків на даний момент в команді немає.

“Рубікон”

Команда проведе перше тренування після виходу з відпустки 12 січня. 15 січня гравці пройдуть тестування. Перший тренувальний збір пройде в Києві на Русанівці і завершиться орієнтовно 25-26 січня. Під час цього збору “Рубікон” зіграє декілька спарингів. Не виключено, що одним із суперників стане молодіжна команда “Олімпіка”.

“Нива” В

Команда з гарним настроєм увійшла до Нового 2021 року, вигравши місцевий турнір, якиц проходив на полях міста. Тим більше, команда отримала нових власників, зараз відбувається передача юридичних прав. 25 січня команда виходить з відпустки. Попередньо збори заплановані у Вінниці. Намічено шість спарингів до відновлення змагань.

“Карпати” Львів

Команда збирається після відпустки першого лютого. Впродовж кількох днів гравці проходитимуть медогляд і після цього розпочнуть тренування. Місце проведення збору поки не відоме. З 11 лютого в “Карпат” заплановані спаринги.

Пресслужба ПФЛ