Нічия у першій контрольній

Сьогодні Спортивний клуб «Чайка», складений переважно з гравців, які перебувають на перегляді, провів перший контрольний матч у 2021 році

В манежі Навчально-тренувальної бази ФК «Динамо Київ» наша команда грала з аматорським колективом «Лівий берег» з Києва і розійшлася миром 1:1. Гол у складі борщагівців на 14 хвилині забив гравець, який перебуває на перегляді. У відповідь кияни відзначились на 85 хвилині.

З футболістів клубу у матчі взяли участь: воротарі – Євген Шкарбан і Даниїл Тумко (зіграли по тайму), захисник – Емін Сафіханов, півзахисники – Кирило Коваленко, Владислав Іващик, нападник – Олександр Ярмак (усі виходили на протязі другого тайму).

Також у складі борщагівців зіграли вихованці власної Академії. Це гравці команди СК «Чайка» U-17 Кирило Кірносов, Олександр Олешко і Владислав Клименко.

Підопічні Олександра Щербакова продовжують перший втягуючий збір після зимової відпустки з щоденними тренуваннями. Друга контрольна гра може відбутися 28 січня