Переграли аматорів з «Чайки»

Команда U-17 Академії Спортивного клубу «Чайка» зіграла перший контрольний матч після новорічно-різдвяної паузи

Підопічні Максима Головка зустрічалися з аматорською командою «Чайка» (тренер – Сергій Щербак), яка грає на першість Києво-Святошинського району. Наші юнаки виграли з рахунком 8:6 (перший тайм – 7:0). За словами Максима Головка, головна мета була подивитися усіх гравців, які є зараз в обоймі команди, тому перший і другий тайми грали різні склади.

Голи в команді U-17 забивали: Олександр Скворцов (2), Кирило Кірносов, Олександр Олешко, Владислав Клименко, Микита Тіняков, Андрій Навальний. Ще один гол на рахунок наших юнаків у власні ворота записав гравець аматорської «Чайки» Максим Міщук. У складі аматорів відзначилися: Роман Мазурик (3), Сергій Щербак (2), Денис Каїра.