Холодний душ від «пивоварів»

Вперше після зимової паузи наша команда пропустила у контрольному матчі чотири м’ячі

Суперником Спортивного клубу «Чайка» була першолігова «Оболонь» з Києва. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі і закінчився без голів. А на початку другого дався в знаки досвід «пивоварів». На протязі 10 хвилини вони тричі покарали нашу команду за помилки. Під кінець гри «Оболонь» ще раз вразила ворота борщагівців, а ось з нашого боку Максим Столяров змарнув свій шанс. У підсумку програємо з рахунком 0:4.

1 тайм: Шкарбан, Бартошук (Гуральський, 12), Цебро, Музиченко, Шакун, Доу, Куноун, Погранічний, Сафіханов, Тименко, Лига.

У другому таймі на заміну виходили: Дарда, Шевчук, Столяров і гравці, які перебувають на перегляді