Двічі Клименко, Романов, Столяров і Боровський

Команда U-17 Академії Спортивного клубу «Чайка» здобула першу перемогу на Меморіалі Чанових

Команда Максима Головка впевнено переграла гостомельську «Кімерку» з рахунком 5:0.

СК «Чайка» U-17: Шпаченко, Скворцов, Шакун, Олешко, Д.Калиновський, Романов, Кочубинський, Самодейко, Кірносов, Клименко, Столяров.

На заміну виходили: І.Калиновський, Барінов, Боблак, Боровський.

Наша команда відкрила рахунок вже на 2-й хвилині – Владислав Клименко добив м’яча у порожні ворота після того, як Столяров вийшов на ворота, але не зміг обіграти кіпера гостей і шкіряний відлетів в поле. Борщагівці і далі продовжували контролювати хід гри та створювати нагоди для взяття воріт. Мали забивати Столяров і Клименко, але відзначився Богдан Романов. Він опинився у потрібний час в потрібному місці і з лінії карного майданчику поцілив у дальній кут – 2:0.

Одразу після перерви гол зробив Максим Столяров. Він сам створив момент, обійшов на швидкості останнього захисника «Кімерки» і переграв голкіпера – 3:0. Потім один із численних своїх шансів реалізував Владислав Клименко, з близької відстані перегравши воротаря. А крапку у матчі поставив Андрій Боровський, точно влучивши у дальній кут з лінії карного майданчику.