Серед восьми найкращих!

Команда U-17 Академії Спортивного клубу «Чайка» виборола путівку у чвертьфінал Меморіалу Чанових

Сьогодні, 4 квітня, наша команда у вирішальному матчі групи С переграла ФК «Гореничі» з рахунком 2:1. Голи у складі борщагівців забили Максим Марченко (16 хвилина) і Максим Столяров (50 хвилина). Окрім цього шанси забити втратили Олександр Олешко, Олексій Бобляк, Владислав Клименко. Також міг робити дубль і Максим Столяров. Суперник відзначився на 57 хвилині.

Таким чином команда Максима Головка (помічник тренера Богдан Шетела) посіла третє місце у групі і за регламентом турніру стала однією з двох кращих, які отримали путівку до наступного раунду.

СК «Чайка» U-17: Нікіта Шпаченко, Олександр Олешко, Антон Музиченко, Богдан Романов, Данило Калиновський, Микита Тіняков, Федір Кочубинський, Владислав Клименко, Кирило Кірносов, Максим Марченко, Максим Столяров.

На заміну виходили: Олексій Боблак, Олексій Барінов, Олександр Скворцов, Андрій Боровський.