Ставимо яскраву крапку!

Команда U-17 Академії Спортивного клубу «Чайка» впевнено переграла ФК «Мал» в останньому домашньому матчі регулярного чемпіонату ДЮФЛУ

В суботу, 8 травня, в рамках 17 туру Першої ліги ДЮФЛУ підопічні Максима Головка на власному полі приймали однолітків з Коростеня, що на Житомирщині. Гра мала принциповий характер, адже у клубному заліку групи 8 ФК «Мал» займав третю сходинку і був одним з конкурентів нашого клубу.

Борщагівці доволі швидко відкрили рахунок. Гості порушили правила у власному штрафному майданчику і Олександр Скворцов реалізував пенальті. Далі на полі точилася рівна боротьба, але відзначитися вдалося саме нашим юнакам. Капітан СК «Чайка» Олександр Скворцов виявися найспритнішим у штрафному майданчику суперника і у дотик переправив м’яча у сітку.

Після перерви гості спробували переломити хід гри, але два голи борщагівців у середині тайму зняли усі питання щодо переможця матчу. Спочатку Сергій Печений виборов м’яч у гравця суперника на правому фланзі і зробив гарний простріл – Олександр Олешко не схибив. А за хвилину вже сам Печений отримав шкіряного справа від воріт і смачно поклав м’яча у дальній кут! У кінцівці матчу команди обмінялися голами. Отже, 5:1 – впевнена перемога наших юнаків!

СК ЧАЙКА U-17 – ФК МАЛ (Коростень) – 5:1 (3:0)

Голи: 1:0 Скворцов (5, з пенальті). 2:0 Скворцов (24). 3:0 Олешко (57). 4:0 Печений (58). 4:1 Галицький (78). 5:1 Клімчук (80+2).

СК «Чайка» U-17: 1. Нікіта Шпаченко, 4. Артем Мельніков, 14. Микита Тіняков, 27. Данило Калиновський, 30. Богдан Романов (35. Данило Кошель, 60), 15. Олександр Олешко (8. Іван Калиновський, 63), 13. Олексій Барінов , 17. Олексій Боблак (22. Богдан Клімчук, 41), 11. Кирило Кірносов (33. Владислав Соловей, 54), 10. Сергій Печений, 29. Олександр Скворцов (к) (23. Андрій Боровський, 47). Старший тренер: Максим Головко