Срібло? Так ми переграли чемпіона!

Команда U-17 Академії Спортивного клубу «Чайка» стала срібним призером Київщини у своїй віковій категорії, хоча переграла чемпіона

Сьогодні в рамках чемпіонату Київщини серед юнаків підопічні Максима Головка взяли вгору над однолітками з КОДЮСШ Щасливе з рахунком 2:1. За очками борщагівці наздогнали суперника, але за різницею забитих і пропущених м’ячів мали гірші показники. Саме тому команда з Щасливого зберігла за собою першу сходинку, а юнаки СК «Чайка» стали другими в області, з чим і вітаємо команду Максима Головка!

По грі і за моментами наша команда значно переважала суперника. Ще на початку першого тайму Сергій Печений влучив у стійку. Він же не реалізував вихід віч-на-віч після перерви. Також був забов’язаний забивати Данило Кошель, змарнувавший вихід сам на сам. Тож борщагівці мали нагоди виграти з необхідними «плюс три», але не судилося…

Втім, цей успіх – срібні нагороди чемпіонату Київщини, також увійде в історію Спортивного клубу «Чайка».

СК ЧАЙКА U-17 – КОДЮСШ U-17 (Щасливе) – 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 Олешко (10, з пенальті). 2:0 Печений (37). 2:1 Обушний (51).

СК «Чайка» U-17: 1. Нікіта Шпаченко, 4. Артем Мельніков, 14. Микита Тіняков (к), 27. Данило Калиновський, 30. Богдан Романов, 15. Олександр Олешко (8. Іван Калиновський, 63), 13. Олексій Барінов, 17. Олексій Боблак (22. Богдан Клімчук, 36), 11. Кирило Кірносов (8. Іван Калиновський, 60 (35. Данило Кошель, 67)), 10. Сергій Печений, 23. Андрій Боровський. Старший тренер: Максим Головко