Злива голів у битві двох «Чайок»

Гра між командою «Чайка-2» і 17-річними вихованцями Спортивного клубу «Чайка» вийшла видовищною, безкомпромісною і багатою на голи

У неділю, 6 червня, в рамках 4 туру Попереднього етапу (Дмитрівська зона) пілотного чемпіонату об’єднаних теріторіальних громад грали дві команди з Петропавлівської Борщагівки, які у назвах мають слово «Чайка». Сільське дербі відбувалось на «Козак-Арені» і залишило багато яскравих вражень. Як то кажуть, футбольна битва вдалася!

Перемогу відсвяткували підопічні Максима Головка, які забили 7 м’ячів у ворота команди «Чайка-2». Хет-триком у нашій команді юнаків відзначився Олександр Олешко (на фото зліва), який у цьому матчі грав на позиції форварда. Але треба віддати належне команді Сергія Ніколаєнка. Вона продемонструвала якісний футбол, боролася з юнаками СК «Чайка» на протязі усіх 90 хвилин і у середині другого тайму навіть була близька до того, щоб зрівняти рахунок. Цього не сталося, адже своєчасно забили голи Олександр Олешко і Ігор Рева, зробивши у підсумку рахунок матчу 7:4.

Вітаємо команду U-17 Академії Спортивного клубу «Чайка» з цією перемогою, другою у турнірі. А команді «Чайка-2» бажаємо відібрати очки у всіх команд, з якими ще належить зіграти.

«Чайка-2» – СК «Чайка» U-17 – 4:7 (2:4)

Голи: 0:1 Печений (9). 0:2 Соловей (24). 1:2 Каїра (25). 1:3 Олешко (29). 2:3 Каїра (44). 2:4 Олешко (45). 2:5 Кірносов (62). 3:5 Литовченко (71). 4:5 Некрасов (72). 4:6 Олешко (75). 4:7 Рева (77).

«Чайка-2»: 1.Д.Шульженко, 5.Литовченко, 4.Гончаров, 40.Некрасов, 2.Штіфонов, 8.Орловський, 3.Мельник, 17.Гаркавенко, 6.Мусіч, 77.Каїра, 33.О.Шульженко. Головний тренер: Сергій Ніколаєнко

СК «Чайка» U-17: 35.Шпаченко, 14.Тіняков, 11.Кірносов, 17.Боблак, 4.Мельников (12.Самодейко, 46), 35.Радченко, 22.Рева, 15.Олешко, 30.Романов, 33.Соловей (23.Боровський, 46), 10.Печений. Старший тренер: Максим Головко

Арбітр: Дмитро Мельниченко (Ірпінь)