Мирова без голів

В першому контрольному матчі цього міжсезоння гравцям Спортивного клубу «Чайка» забити не вдалося

У неділю, 27 червня, наша команда спарингувала з АФСК «Київ». Гра відбулась на столичному стадіоні Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного (РВУФК) і закінчилася з рахунком 0:0.

Два тайми борщагівці зіграли різними складами. У першій сорокап’ятихвилинці на поле виходили: Антон Музиченко (к), Дмитро Шакун, Олександр Мосіюк, Ілля Малишкін, Тимур Погранічний, Володимир Тименко, Олег Лига та ще четверо гравців, які перебувають на перегляді. Кістяк команди у другому таймі складали футболісти, які перебувають на перегляді. З основи грали лише Михайло Цебро і Даниїл Гуральський. Також відзначимо, що після перерви 45 минут матчу вперше відіграли два вихованця нашої Академії – Микита Тіняков і Владислав Клименко.

Наступний контрольний матч борщагівці гратимуть у найближчий вівторок. Суперником нашої команди буде київський «Рубікон».