Друга, але результативна нічия

У вівторок, 29 червня, Спортивний клуб «Чайка» зіграв другий контрольний матч літнього міжсезоння

Суперником нашої команди був київський «Рубікон». Гра відбулась на столичному стадіоні «Темп» і закінчилася з рахунком 1:1. У складі борщагівців на 44-й хвилині відзначився гравець, який перебуває на перегляді. Гол-відповідь суперник провів на 65 хвилині.

У першому таймі за нашу команду грали 8 футболістів, які перебувають на перегляді, а також – Антон Музиченко, Дмитро Шакун і Володимир Тименко.

Після перерви на поле вийшли 4 гравця, які перебувають на перегляді, а також – Михайло Цебро, Ілля Малишкін, Олександр Мосіюк, Данило Гуральський, Річард Куноун, Тимур Погранічний та Олег Лига. За 15 хвилин до закінчення матчу замість Погранічного і гравця на перегляді з’явилися Федір Кочубинський і Максим Столяров.

Наступна контрольна гра нашої команди запланована на суботу, 3 липня.