Фінішуємо з «Олімпом»

Заключний матч Попереднього етапу (Дмитрівська зона) чемпіонату ОТГ команда U-17 Спортивного клубу «Чайка» зіграє на «Козак-Арені»

У неділю, 11 липня, в рамках 9 туру першості громад, команда Максима Головка прийматиме дмитрівський «Олімп». Наш суперник йде в турнірній таблиці на восьмій сходинці і ще має шанси поборотися за сьоме місце, яке наразі належить ФК «Дмитрівка». Борщагівці ділять 5-6 місця з копилівським «Альтісом», тому щоб мати чисте 5 місце на фінішу нашій команді важливо не програти «Олімпу». Є у команди Максима Головка шанси зайняти четверте місце у турнірній таблиці, але для цього потрібно обіграти «Олімп» і щоб команда «Чайка-2» відібрала як мінінімум два очки у «Роніна». До речі, цей матч також відбуватиметься завтра на «Козак-Арені».

Отже, у неділю, 11 липня, великий футбол у Петропавлівській Борщагівці.

16:00 Чайка-2 – Ронін (Лісне)

18:30 СК Чайка U-17 – Олімп (Дмитрівка)