Вгорі таблиці – ми і «Колос»

Молодіжна команда нашого клубу вдало зіграла черговий матч у Першій лізі чемпіонату Києво-Святошинського регіону

У неділю, 12 вересня, в рамках 4 туру, команда Максима Головка гостювала у Вишневому, де її суперником було місцеве «Динамо». По суті, долю матчу борщагівці вирішили вже у першому таймі. В самому дебюті матчу (3 хвилина) голом відзначився Олександр Павленко. На 18-й хвилині рахунок подвоїв Кирило Кірносов. Після чого прийшла черга до Миколи Петруся (30 і 34 хвилини) зробити дубль – за рахунку 4:0 на користь борщагівців команди пішли на перерву.

У другому таймі свій гол забив Андрій Боровський, а під кінець матчу «Динамо» отквітало один м’яч з пенальті. У підсумку 5:1 впевнена перемога молодіжної команди СК «Чайка».

Після 4 турів у Першій лізі чемпіонату Києво-Святошинського регіону таблицю очолюють дві команди: СК «Чайка» U-19 і «Колос» з Музичів, які мають максимальну кількість очок.