Фатальний рикошет, автогол і хет-трик Клименка

На шляху до перемоги у Першій лізі чемпіонату Регіону Молодіжна команда Спортивного клубу «Чайка» переграла на виїзді ФК «Вишневе»

У неділю, 17 жовтня, у Вишневому відбувся один з ключових матчів Першої ліги чемпіонату Києво-Святошинського регіону, в якому вирішувалася доля лідерства у дивізіоні. Місцевий футбольний клуб «Вишневе» приймав нашу Молодіжну команду – СК «Чайка» U-19. Підопічні Максима Головка здобули важливу перемогу з рахунком 5:3, відкривши собі шлях до перемоги у дивізіоні.

Гра видалася дуже цікавою. Команда Володимира Шумунова не хотіла втрачати нагоду зрівнятися з нашою молоддю за очками і претендувати на перше місце, тому протягом всього матчу на полі точилася справжня чоловіча боротьба.

У першому таймі було місце виключно курйозним голам. Спочатку м’яч влетів у ворота «Вишневого» після того, як влучив у ногу Владислава Клименко і повільно зробив пірует у самісінький кут. Потім господарі поля зрівняли рахунок завдяки помилці нашого воротаря Сашка Сидорчука, який не влучив ногою по м’ячу. Під кінець тайму у ворота «Вишневе» залетів автогол. Це Микола Петрусь прострілював м’яч вздовж воріт, а захисник команди суперника зрізав м’яч у сітку – 1:2.

А у другому таймі почалися футбольні гойдалки – господарі поля зрівнювали рахунок, підопічні Максима Головка знову виходили вперед. За рахунку 3:3 двічі забив Владислав Клименко. Таким чином наш 18-річний півзахисник зробив у цьому матчі хет-трик.

Наступним уїк-ендом наша Молодіжна команда зіграє вдома з тарасовським «Фаваритом». У разі перемоги борщагівці достроково оформлять звання переможця Першої ліги чемпіонату Києво-Святошинського регіону.

ФК «Вишневе» – СК «Чайка» U-19 – 3:5 (1:2)

Голи: 0:1 Клименко (23). 1:1 Патрік Ігбо (40). 1:2 Яременко (41, у власні ворота). 2:2 Патрік Ігбо (50). 2:3 Кратов (54). 3:3 Яременко (62). 3:4 Клименко (64). 3:5 Клименко (76).

СК «Чайка» U-19: 12.Сидорчук, 15.Кочубинський, 4.Калмиков, 24.Тіняков (к), 6.Дяченко, 18.Мнишенко, 22.Олешко (9.Боровський, 58), 7.Петрусь (25.Кратов, 52), 27.Кірносов (77.Карасевич, 77), 17.Клименко, 3.Лазарець. Старший тренер: Максим Головко