СК «Чайка» – «Карпати» (Галич). Прев’ю матчу

У неділю, 7 листопада, в рамках Другої ліги України команда Дениса Хомутова прийматиме галицькі «Карпати»

Матч 17 туру. 7 листопада. Макарів. Центральний стадіон ім. М.Х.Бруквенка. 14:00. Арбітр: Василь Файда (Львівська обл.)

Протистояння нашої команди з галицькими «Карпатами» налічує три матчі. Усі ці ігри відбулись на різних стадіонах, а у Макарові команди зіграють вперше.

Вперше прикарпатці і борщагівці зустрілися 6 вересня 2020 року у Бурштині. То була стартова гра для обох команд сезону 2020/2021 і закінчилася вона нічиєю 2:2. Усі голи були забиті у другому таймі, рахунок відкрила наша команда, але протягом 15 хвилин господарі поля забили двічі. Борщагівцям довелось відіграватися і після одного з стандартів це зробити вдалося.

Матч-відповідь минулого сезону, в якому господарем поля була наша команда, пройшов у Щасливому (Бориспільський район) 27 березня 2021 року. Підсумковий рахунок тієї гри не відповідав тому, що відбувалося на полі. Гості реалізували майже усі моменти, які в них були. Борщагівці теж мали нагоди забити, але відзначитися не вдалося (0:3).

Третя зустріч команд відбулась у першому колі поточного чемпіонату. Гра відбувалася на івано-франківському стадіоні «Рух». У першому таймі домінувала наша команда, але не використала кілька моментів для взяття воріт. Другий тайм пройшов у більш-менш рівній боротьбі. Втім, долю матчу вирішив єдиний гол, забитий галичанами зі штрафного.

Отже, Спортивному клубу «Чайка» ще ніколи не вдавалося перемогти галицькі «Карпати». Сподіваємось, що цього разу ця неприємна традиція буде змінена.

Сезон 2020/2021

06.09.20 «Карпати» – СК «Чайка» – 2:2 (Заваляк, 58, Лебедь, 74-пен – Верещак, 56-автогол, Тименко, 79)

27.03.21 СК «Чайка» – «Карпати» – 0:3 (Бей, 3, Вербний, 69, Нагорний, 79)

31.07.21 «Карпати» – СК «Чайка»1:0 (Береза, 77)

Наразі «Карпати» займають 8 місце у турнірній таблиці групи А. Після 16 турів галичани мають 18 очок (5 перемог, 3 нічиї і 7 поразок). Наша команда на 10 сходинці і відстає від суперника на чотири пункти.

У гостях в рамках цього чемпіонату «Карпати» зіграли 7 матчів, в яких набрали 4 очки. Галичани перемагали у 1 турі ставищенський «Любомир» (3:0), а у 3 турі зіграли внічию з «Мункачем» (2:2). У п’яти останніх матчах на виїзді «Карпати» незмінно програвали: «Рубікон» (0:3), «Карпати» Львів (0:4), «Буковина» (0:1), ЛНЗ (0:5) і «Лівий берег» (1:2).

Останній матч чемпіонату тиждень тому «Карпати» провели у Львові (домашнє-нейтральне поле), де приймали «Любомир». Гра закінчилася з рахунком 0:0.