Регіональне «золото» Молодіжки: хто грав, хто забивав…

Підбиваємо статистичні підсумки виступу команди U-19 Спортивного клубу «Чайка» у Першій лізі чемпіонату регіону

Молодіжна команда нашого клубу виграла «золото» другого за силою дивізіону у чемпіонаті Києво-Святошинського регіону. В 11 іграх турніру борщагівці здобули 10 перемог (серед них одна технічна) і одного разу зазнали поразки.

В 10 зіграних матчах чемпіонату старший тренер нашої молодіжки Максим Головко задіяв 25 гравців. Капітаном команди в усіх зустрічах був Микита Тіняков.

Різниця м’ячів: 47:12. Це кращий показник у Лізі як по забитих м’ячах, так і за пропущеними.

Хто забивав

Кращим бомбардиром команди став півзахисник Ярослав Мнишенко, який забив 6 м’ячів у 7 зіграних матчах.

47 голів команди розподілилися таким чином:

6 м’ячів забив Ярослав Мнишенко, 5 – Іван Лазарець, по 4 – Нікіта Кирпань, Магомед Кратов, Владислав  Клименко і Федір Кочубинський (усі – з пенальті), по 3 – Микола Петрусь і Кирило Кірносов, по 2 – Олександр Павленко, Іван Карасевич і Микита Тіняков, по 1 – Девід Мельник, Андрій Боровський, Раіб Хоусам і Олександр Олешко. У грі проти команди «Баварія-2» нашій молодіжці зарахована технічна перемога 3:0. Автогол: Яременко (ФК «Вишневе»)

Хто грав

Найбільшу кількість хвилин на полі провів воротар Олександр Сидорчук. Він виходив в усіх матчах у стартовому складі і лише в одній грі не зіграв 90 хвилин, коли в останньому поєдинку чемпіонату за рахунку 4:1 на користь нашої команди, тренерський штаб борщагівців дав смогу провести 10 хвилин другому воротареві Нікіті Шпаченку

890 хвилин – Олександр Сидорчук (10 матчів, 10 – у старті), 870 – Микита Тіняков (10, 10), 826 – Федір Кочубинський (10, 10), 755 – Кирило Кірносов (10, 10), 700 – Нікіта Калмиков (9, 8), 616 – Ярослав Мнишенко (7, 7), 557 – Михайло Д’яченко (9, 6), 554 – Микола Петрусь (9, 7), 481 – Ярослав Козаченко (7, 5), 468 – Владислав Клименко (6, 6), 396 – Олександр Олешко (6, 4), 381 – Девід Мельник (7, 7), 363 – Іван Лазарець (5, 4), 332 – Магомед Кратов (9, 3), 315 – Нікіта Кирпань (5, 4), 285 – Олександр Павленко (5, 4), 231 – Андрій Боровський (5, 2), 192 – Даниїл Пивовар (6, 1), 191 – Іван Карасевич (7, 0), 104 – Олексій Боблак (3, 1), 95 – Олексій Барінов (2, 1), 64 – Раіб Хоусам (3, 0), 54 – Любомир Войтенко (2, 0), 45 – Богдан Романов (1, 0), 10 – Нікіта Шпаченко (1, 0).