11 тур Чемпіонату VbetUa Друга

Феєричне поновлення чемпіонату 🔥

У матчі з вінницькою Нивою не вдалося виявити сильнішого, адже гра закінчилася з рахунком 3:3. Проте протистояння виявилося чи не найпалкішим в 11 турі VbetUa Друга

Вже на 10 хвилині рахунок відкрили господарі: Вадим Страшкевич заробив для своєї команди стратегічно важливий пенальті, який вдало пробив Артур Загорулько. На 33 хвилині відповідним пенальті зрівнює рахунок Олексій Литовченко.
36 хвилина: м‘яч у ворота Чайки забиває Олексій Швець. На перерву команди пішли з рахунком 2:1.
53 хвилина стала хвилиною заключного голу Ниви-Олексій Швець оформив дубль в поєдинку. Вже на 56 хвилині матчу Олексій Литовченко забив другий м‘яч у ворота вінницької Ниви, чим надав команді можливість для «другого дихання». Надалі гру вела «Чайка»: низка небезпечних моментів, постійні атаки, і на жаль, безрезультативні удари. Проте на 91 хвилині, після призначеного кутового, Артему Махоніну вдається забити у ворота Ниви і закріпити результат нічиєї в цьому матчі. Додому веземо нічию💪

В турнірній таблиці лідерську позицію очолює Нива Бузова, маючи 30 очок, а от наша команда і команда противника займають 3 і 4 місце відповідно, розділивши однакову кількість в 19 очок.