Перемога вдома

З рахунком 1:0 СК «Чайка» перемагає запорізький «Металург-2» на домашньому полі. Забираючи до скарбнички важливі 3 очки, команда посідає 2 місце в турнірній таблиці.

Перший і єдиний гол у матчі було забито в першому таймі: після філігранно виконаної передачі на капітана команди, Антону Музиченко вдалося зробити результативний удар у ворота противника, довершити який зміг Артем Махонін, опинившись прямо перед пустими воротами.

Що ж на рахунок другого тайму, то команда намагалася не втрачати можливість атак, роблячи їх більш небезпечними і результативними, а що найголовніше: продовжувати вести рахунок. За весь матч ворота Чайки були незмінно недоторканними.

За результатами 12 туру «Чайка» опинилася на 2 місці в турнірній таблиці, яку наразі очолює незмінний лідер «Нива Бузова».

Залишайтеся на зв‘язку і підписуйтесь на наші соц.мережі, аби першими дізнаватись про новини і результати улюбленої команди!