Непроста перемога

Вчора «Чайка» здобула важливу для себе перемогу, в непростому матчі проти миколаївського Васта.

Перший тайм обидві команди розпочали досить впевнено, наша команда здійснила декілька цікавих атак, проте, нажаль, вони були безрезультативними. Проте, наприкінці тайму, дебютним м‘ячем відзначився Владислав Кулакевич, забивши на 42 хвилині у ворота противника. Команди пішли на перерву з рахунком 1:0.

Другий тайм закарбувався гострими моментами і особливим напруженням між командами, які були контрольовані суддівськими попередженнями. Закріпив результат команди на 84 хвилині Олексій Литовченко, з філігранної передачі Олександра Гуськова. До кінця матчу у Васта просто не було шансів. Поєдинок завершено з рахунком 2:0💪🔥

«Чайка» продовжує боротьбу за друге місце, а отже попереду чи не найголовніший матч!
Підтримуйте улюблену команду в мережі і на стадіонах!