СК «Чайка» продовжує серію контрольних матчів, спрямованих на підготовку до старту у чемпіонаті України серед команд Другої національної ліги.

У третьому за ліком спарингу, підопічні Сергія Сизихіна зустрілись із молодіжним складом футбольного клубу Металіст 1925 (U-19).

У першій половині зустрічі на поле вийшли у здебільшого гравці основного складу нашого клубу, доповнені молодими гравцями клубної академії. Проте зламати опір юних харківʼян їм не вдалося, хоча гра і точилась на половині поля суперника.

Під кінець першого тайму в гру вступила група футболістів, що перебуває на перегляді та гравці академії. Саме їм і вдалось розмочити рахунок – відмітився ймовірний новачок команди Євстратенко.

Друга 45-ти хвилинка запамʼяталась двома авто-голами обох команд: спочатку паритет було відновлено, а дещо пізніше, після прострілу із лівого флангу, у свої ворота мʼяча зрізали і юні харківʼяни.
У підсумку перемога СК «Чайка» – 2:1 і звичайно ж дякуємо супернику за дуже інформативну гру.