Надважка звитяга над «Нивою»

В черговому контрольному матчі Спортивний клуб «Чайка» здобув вольову перемогу над вінницькою «Нивою»

Суперники по групі А у Другій лізі видали бойовий поєдинок. Гості відкрили рахунок на 10 хвилині, але за п’ять хвилин Володимир Тименко встановив рівновагу, розстрілявши ворота справа з лінії воротарського майданчика.

На 34-й хвилині наша команда вийшла вперед. Після подачі з кутового Олег Лига головою підправив м’яча у дальній кут. «Нива» відігралася на початку другого тайму.

У середині другої сорокап’ятихвилинки гол-шедевр забив Антон Музиченко. Наш захисник влучив у ворота пострілом з 30 метрів. М’яч від стійки опинився у сітці. Наприкінці зустрічі борщагівці розвинули успіх – відзначився гравець, який перебуває на перегляді. У підсумку – 4:2 на користь борщагівців!

1 тайм: Шкарбан, Бартошук (к), ГНП, Музиченко, ГНП, ГНП, ГНП, Сафіханов, ГНП, Тименко, Лига.

У другому таймі виходили: Тумко, Цебро і кілька гравців, які перебувають на перегляді

На жаль, дуже багато гравців травмовані. До Іванова, Коваленка, Лещенка і Дарди додалися Деребчинський, Доу, Медведь, Шевчук і Ярмак.