Представляємо суперника: “Оскар” (Підгір’я)

У 5 турі аматорського чемпіонату України СК “Чайка”зустрінеться з суперником, що займає 3 місце у групі 1 – “Оскар” (Підгір’я).

Після того, як команда з Богородчанського району Івано-Франківської області “Оскар” в 2014 році виграла чемпіонат свого району з максимальним здобутком – 24 перемоги у 24-х матчах і вражаючим співвідношенням м’ячів 122-18, далі успішно грала в обласному чемпіонаті, вигравши його двічі поспіль у 2015 і 2016 роках. У останньому чемпіонаті Івано-Франківщини, що нещодавно розпочався, “Оскар” участі не бере, заявившись на аматорський загальноукраїнський чемпіонат і зосередившись на змаганнях рангом вище.

Склад команди – то сплав молодості і досвіду. Перш за все хочеться відмітити захисну ланку команди, яку склали досвідчені майстри, які не один рік грали в командах майстрів, таких як “Енергетик” (Бурштин) та “Нива” (Тернопіль). Це – Микола Лазорик, Ігор Гребинський, Віктор Данищук. Їм вже за тридцять. Також команду нещодавно поповнив Михайло Басараб.

З інших гравців можна виділити колишніх футболістів з “Газовика” (Богородчани), команди, яка припинила своє існування кілька років тому.

Зараз, після трьох турів “Оскар” є лідером групи 1, зігравши 3 матчі, на один більше від найближчих переслідувачів.

Стартували дебютанти перемогою вдома над “старожилами”, ОДЕКом з Оржіва – 1:0

Наступний матч “Оскар” знову проводив удома, суперником була команда ще донедавна професіоналів з першої ліги, “Нива” (Тернопіль). На полі була напружена боротьба. У першому таймі господарі вийшли уперед (Стоцький, 41). Та у другому таймі тернополяни переламали хід гри, двічі за 4 хвилини забивши (58 та 61 хв.). Та все ж господарі дограли до кінця і на 90+5 хвилині Павло Дмитрів врятував “Оскар” від поразки – 2:2.

У третьому матчі в Малинську “Оскар” отримав впевнену перемогу над ФК “Малинськ” – 2:0.

Згадані вище Лазорик, Гребинський та Данищук провели всі три повні матчі (270 хв.).

В четвертому своєму матчі “Оскар” поступився вдома “Агробізнесу” з рахунком 0-2, але все одно продовжує займати місце у трійці лідерів.

Склад “Оскара” (гравці які виходили на поле в матчах аматорського чемпіонату 2016-2017 (у дужках – рік народження, та кількість зіграних матчів у сезоні):

Макогон Михайло, воротар (1987, 3), Басараб Михайло (1988, 2), Блащук Василь (1995, 3), Вірстюк Роман (1991, 3), Герин Назарій (1991, 3), Гребинський Ігор (1985, 3), Данищук Віктор (1983, 3), Дмитрів Павло (1993, 3), Долотко Ігор (1982, 3), Іванишин Юрій (1985, 3), Курташ Роман (1989, 3), Лазорик Микола (1984, 3), Макогон Михайло (1987, 3) Мартинюк Дмитро (1998, 2), Романишин Ростислав (1992, 3), Стоцький Роман (1990, 3), Цвеюк Петро (1998, 1).

Отже, 10 вересня на Козак-Арені у Петропавлівській Борщагівці, аматорські команди “Оскар” та “Чайка” зійдуться в очному двобої.

Вболівальник, ласкаво просимо! Приходь, та підтримуй рідну команду!