Чемпіонат України серед аматорів. Перше коло позаду
“Чайка” закінчує перше коло на 5-й сходинці у турнірній таблиці, відставаючі від першого місця на 5 очок. Це не так вже й забагато, але й не замало. Попереду є ще друге коло, тому віримо в нашу команду і чекаємо на свіжі перемоги.
![123](http://sc-chayka.com.ua/wp-content/uploads/2016/11/123.jpg)
Нагадаємо також, що “Чайка” паралельно приймає участь у Кубку України серед аматорських команд, де дійшла вже до 1/4 фіналу. Суперника по 1/4 фіналу “Чайка” дізнається вже у 2017 році.
Прес-служба СК “Чайка”