Про проведення турніру з футболу «Кубок Стефана Решко – 2016»

1.1. Турнір з футболу  «Кубок Стефана Решко – 2016» проводиться з метою:

• подальшого розвитку футболу та підняття рівня масовості занять футболом як соціально корисним явищем;
  • пропаганди футболу як одного із засобів фізичного виховання;
  • достойного вшанування ветеранів футбольного клубу «Динамо» Київ.

ІІ. Терміни та місце проведення турніру

3.1. «Кубок Стефана Решко – 2016» проводиться з 19.11.2016 р.  по 04.12. 2016 р.

3.2. Місцями проведення турніру є: тренувальна база ФК «Динамо-Академія» Київ, стадіон «Козак-Арена» с. Петропавлівська Борщагівка, тренувальний майданчик «Колос» с. Ковалівка, Київська область.

3.5. Нарада представників команд, арбітрів та членів мандатної комісії: 15.11.2016 р.

3.6. Офіційне підтвердження участі у турнірі необхідно надіслати не пізніше 12-00 (за київським часом) 15 листопада 2016 р. за адресом електронної пошти  bortnik888toyota@gmail.com, або зателефонувати за номерами телефонів: 0979870250, 0632519480.

III. Учасники та умови проведення змагань

4.1. Учасниками змагань з футболу на «Кубок Стефана Решко-2016» є 18 команд, пройшли процедуру заявки.

4.2. Відповідно до умов проведення турніру та даного Положення, участь у змаганнях беруть  футбольні команди, розподілених на три підгрупи:  «А» «В» «С»  (по шість команд у групі) . Склад команди: 20 гравців та офіційні представники.

4.3 Ігри групового раунду групи «А» проходять в с. Ковалівка, Київська область.

4.4 Ігри групового раунду групи «В» проходять в м. Києві за адрес. вул. Народного Ополчення 9

4.5 Ігри групового раунду групи «С» проходять на стадіоні Козак-Арена.

4.6. Змагання проводяться згідно з чинними «Правилами гри» у футбол.

4.7. Команди грають у складі 7 (сім) гравців: 6 польових + 1 воротар.

4.8. Ігри проводяться на штучному  полі, розміром 60Х40 метрів, зі встановленими на них воротами і нанесеною відповідною розміткою.

4.9. Тривалість гри складає: 2 тайми по 20 хвилин ігрового часу з п’яти хвилинною перервою.

4.10. Змагання проводяться за змішаною системою.

– ігри у підгрупах (в одне коло);

4.11 Команди, які зайняли у своїх підгрупах перші місця змагатимуться за головний приз турніру – «Кубок Ліги Чемпіонів турніру Стефана Решко 2016»  (три команди та одна команда за найкращим показником забитих та пропущених м’ячів із команд, які зайняли другі місця) грають півфінальні зустрічі в с. Ковалівка, Київської області.   (Дата 03.12.16). Додаток 1

4.12 Команди, які зайняли у своїх підгрупах другі місця змагатимуться за середній кубок турніру (дві команди та дві команди із найкращим показником забитих м’ячів, які зайняли треті місця в своїх підгрупах) грають півфінальні зустрічі на стадіоні Козак-Арена. (Дата 03.12.16) Додаток 1

4.13 Команди, які зайняли у своїх підгрупах треті місця змагатимуться за малий кубок турніру (одна команда, яка зайняла третє місце за найгіршим показником забитих м’ячів та три команди, які зайняли четверті місця в групах,  грають півфінальні зустрічі м. Києві, вул. Народного Ополчення 9. (Дата 03.12.16)

4.14 Найкраший показник – це різниця забитих та пропущених м’ячів у групі серед команд одного місця.

4.15 Ігри за треті місця у лігах відбуваються у дні, коли проводяться півфінали. (Дата 03.12.16)

4.16 Команди, які зайняли 5 та 6 місця у групах припиняють участь у турнірі.

4.17 Фінальні ігри (три гри) Ліги чемпіонів, середнього та малого кубку відбуваються в с. Ковалівка  (Дата 04.12.16)

4.18  У разі нічийного результату у півфінальних та фінальних зустрічах  призначаються післяматчеві 11-ти метрові удари;

4.19 Представники команд зобов’язані не пізніше, ніж за 10 хвилин до початку гри, внести в протокол гри прізвища, імена та відповідні номери гравців і офіційних осіб у відповідності до заявочного листа та надати арбітру  заявочний лист.

4.20  Гравець, який не зазначений у рапорті арбітра матчу, не має права брати участі в грі.

4.21 Дозаявка гравців під час проведення турніру не дозволяєтьчся;

4.22. Заміни проводяться відповідно до кількості гравців, що внесені до рапорту арбітра матчу.

4.23. Відповідно до даного Положення, командам дозволяється проводити необмежену кількість замін з правом «зворотної заміни».

4.24. Керівники команд відповідають за дотримання правил допуску спортсменів до гри;

4.25. За участь у матчі не оформленого у встановленому порядку чи дискваліфікованого футболіста, у груповому турнірі команді зараховується поразка з рахунком 0-3, а в іграх плей-офф – технічна поразка   ( – / + ).

4.26. Команді, що запізнилася більше ніж на 15 хвилин або не з’явилася на гру, у груповому турнірі зараховується поразка з рахунком 0-3, а в іграх плей-офф – технічна поразка   ( – / + ).

4.27. У випадку, якщо гра була не закінчена по вині однієї з команд, то винній стороні під час ігор в груповому турнірі зараховується поразка з рахунком 0-3, якщо така команда не програвала на той момент з більшою різницею м’ячів,  а під час ігор плей-офф – технічна поразка ( – / + ).

4.28. У випадку, якщо гра була не закінчена за вини обох команд – цим командам під час ігор  в груповому турнірі зараховуються поразки з рахунком 0-3, а під час ігор плей-офф – зараховуються технічні поразки ( – / – ).

4.29. Арбітри та представники команд-суперниць, зобов’язані завчасно визначити колір форми таким чином, щоб запобігти їх збігу. У випадку збігу кольорів, форму змінює команда, яка визначена як гість поля.

4.30. Форма воротаря повинна за кольором відрізнятися від форми футболістів обох команд та арбітрів, що проводять гру.

4.32. Керівники команд несуть відповідальність за поведінку гравців і не мають права втручатися в дії арбітрів або будь-яким чином впливати на них.

ІV. Порядок оформлення та терміни подачі заявок

5.1. В заявочний лист на участь у змаганнях дозволяється включати не більше 20 (двадцяти ) гравців та 5 офіційних представників команди.

5.2. До участі у змаганнях допускаються команди, що належним чином пройшли заявочну кампанію.

5.3. Заявочний лист має бути певного зразка (додається).

5.4. Остаточним терміном для подачі попередніх заявок на участь у змаганнях є 15 листопада 2016 року.

V. Арбітраж змагань

6.1. Арбітраж змагань проводиться членами Колегії арбітрів Федерації футболу м. Києва та Київської області.

6.2. Гру обcлуговує один арбітр.

6.3. Арбітр матчу зобов’язаний перевірити  гравців та офіційних осіб, внесених до рапорту та разом з керівництвом команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску гравців до гри.

6.4. Арбітраж здійснюється відповідно до чинних «Правил гри» в футбол 7х7.

6.5. Після закінчення гри арбітри зобов’язані впродовж 10-ти хвилин заповнити рапорт та передати його організаторам турніру.

VI. Визначення переможців

6.6. Місця команд у змаганнях (в групі) визначаються за найбільшою кількістю набраних очок у всіх зустрічах з усіма суперниками:

• за перемогу нараховується – 3 очки;
  • за нічию – 1 очко;
  • за поразку очки не нараховуються.

6.2. У випадку однакової кількості очок у двох та більше команд, перше (друге та ін.) місце визначається:

6.2.1. за більшою кількістю очок в іграх;

6.2.2. за перемогою у іграх між собою;

6.2.3. за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів;

6.2.4 за кращою кількістю забитих м’ячів;

VII. Покарання гравців або команд за дисциплінарні порушення під час змагань

7.1. У разі грубого порушення Правил гри у футбол, недисциплінованої та некоректної поведінки гравця або офіційної особи, до команди (або гравця чи офіційної особи) застосовуються дисциплінарні санкції