День в історії: 18 квітня

18 квітня 2019 року вперше на професійному рівні Спортивний клуб «Чайка» переграв вінницьку «Ниву»

Матч пройшов на Центральному стадіоні в місті Макарів. Гра відбулась в рамках 20 туру групи А Другої ліги сезону 2019/20.

Рахунок у матчі на 11 хвилині відкрив гравець «жовто-синіх» Ренат Мірошніков. Він втік сам на сам після результативного пасу від Володимира Тименка. На 53 хвилині гості відквітали гол – відзначився Тимофій Брижчук. Але переможна крапка залишилась за нашою командою. На 81 хвилині Олексій Бриженко віддав пас на хід Володимиру Тименку, голеадор «Чайки» вийшов віч-на-віч з воротарем «Ниви» та вразив ближній кут – 2:1.

З нині діючих гравців нашого клубу в тому матчі зіграли: Сергій Пономаренко, Антон Музиченко, Олександр Касьяненко, Микола Вечурко, Андрій Бартошук, Сергій Шевчук, Вячеслав Турчанов,