СК «Чайка» – ФК «Любомир» – 2:1 (+фото)

В першому контрольному матчі Спортивний клуб «Чайка» з рахунком 2:1 переграв аматорський ФК «Любомир»

З командою із смт Ставище підопічні Тараса Ільницького зустрічалися в Макарові. Тренерський штаб «жовто-синіх» мав не меті в умовах гри переглянути потенційних новачків команди, Тому приблизно половина задіяних гравців у матчі були футболісти, які знаходяться на перегляді.

Стартовий склад СК «Чайка» мав наступний вигляд:

Дмитро Іванов – Андрій Бартошук, гравець на перегляді, Емін Сафіханов, гравець на перегляді, Вячеслав Турчанов, Микола Вечурко, Кирило Коваленко, гравець на перегляді, Володимир Тименко, гравець на перегляді.

У перерві Дмитра Іванова у воротах змінив Євген Шкарбан. Також вийшли на заміну Максим Лещенко, Павло Волк, Олександр Ярмак і кілька потенційних новачків.

В матчі не були задіяні Даниїл Тумко, Михайло Цебро, Антон Музиченко, Мохамед Доу, Сергій Шевчук і Андрій Дарда.

ФК «Любомир»: Максим Дьогтяр (Владислав Васильченко, 46), Дмитро Мельничук (Євген Воронін, 46), Єгор Попов (Даниїл Горбаток, 46), Моріс Чибунду (Олексій Миколайчук, 46), Вадим Надобенко, Олег Ставничий, Володимир Ткаленко (Владислав Осацький, 46), Богдан Козій (Владислав Лісінчук, 46), Дмитро Шевченко, Андрій Романенко (Артем Кияниця, 46), Володимир Рябов. Тренер – Віталій Білоконь

Перший тайм пройшов за перевагою нашої команди. Вже на 8 хвилині Володимир Тименко пострілив в штрафний майданчик і Кирило Коваленко елегантно ударом п’ятою відкрив рахунок. А у середині тайму (25 хвилина) Володимир Тименко подвоїв рахунок. Після розіграшу стандарту Микола Вечурко віддав пас у карний майданчик і наш провідний форвард зіграв на випередження.

У другому таймі наша команда грала дуже експериментальним складом, тому гра дещо вирівнялася, а під кінець матчу гостям вдалося відквітати один гол. Відзначився Олег Ставничий.

Наступну контрольну гру Спортивний клуб «Чайка» має провести в суботу, 1 серпня. Суперником нашої команди буде житомирське «Полісся».