Стандарт і два пенальті (+фото)

В матчі 6 туру чемпіонату Києво-Святошинського району (Друга ліга) аматорський СК «Чайка-2» зазнав поразки від ФК «Вишневе-2»

Цього разу у команди Сергія Щербака і Вадима Купрієнка був чудовий шанс здобути першу перемогу в турнірі. Суперник вийшов на матч далеко не найсильнішим складом. Але три помилки у захисті звели нанівець зусилля борщагівців.

Наша команда добре розпочала матч і володіла перевагою. Але в середині тайму захист борщагівців дав можливість супернику заробити небезпечний штрафний. Гості його майстерно реалізували – Владислав Левківський перекинув м’яча через стінку і поцілив у кут.

За п’ять хвилин гості заробили пенальті. Але його не було б, якби не помилка лайнсмена, відверто проспавшего офсайд у все того ж Левківського, який в момент пасу на корпус був попереду. А так Олег Безобчук був вимушений наздоганяти і зупиняти гравця ФК «Вишневе-2», зробивши це з порушенням правил. Сам постраждалий і реалізував пенальті.

А під кінець тайму вже Максим Міщук помилився у штрафному майданчику і збив Богдана Прудивуса. Гості реалізували ще один одинадцятиметровий удар і гра фактично була зроблена. Як не намагалися гравці СК «Чайка-2» у другому таймі зламати опір суперника, на жаль, зробити це не вдалося.

Після цього туру борщагівці з двома очками спустилися на останню сходинку турнірної таблиці.

СК ЧАЙКА – ФК ВИШНЕВЕ-2 – 0:3 (0:3)

Голи: 0:1 Левківський (26). 0:2 Левківський (31, з пенальті). 0:3 Прудивус (40, з пенальті).

СК «Чайка-2»: 1.Дубчак, 97.Безобчук (4.Міщук, 34), 5.Литовченко (50.Щербак, 69), 6.Заїка, 8.Орловський (2.Штіфанов, 67), 22.Мазурик, 77.Каїра, 10.Морочило (3.Гончаров, 80), 11.Матвієнко, 9.Кучер (17.Жилін, 71), 7.А.Вовченко (33.Ніколаєнко, 46). Тренер С.Щербак

ФК «Вишневе-2»: 1.Біндюженко (12.Головченко, 71), 17.Васюк, 20.Джулай, 9.Гаюк, 18.Левківський, 10.Каліман, 6.Школьников, 19.Прудивус, 7.Скиба, 4.Проскурко, 26.Олексєєв (14.Лохоня, 41). Тренер І.Бірюк

Попередження: Морочило (49), Орловський (65) – Каліман (84).

Арбітр: Максим Мельниченко (Ірпінь); асистенти – Марина Попаденко (Київ), Володимир Остапюк (Вишневе).